Aktualności

30.08.2016
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
30.08.2016
AQUAAEROBIK

Aquaaerobik

Trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących, zapobiega stresom, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Ta forma aktywności fizycznej mająca już wiele zwolenniczek, adresowana jest do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej. Ważny jest fakt, iż aerobic we wodzie nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ, cały czas ćwiczy się w styczności z podłożem.

Podczas aqua aerobiku odciążony jest cały układ kostno-stawowy, z tego względu ta forma ruchu polecana jest również osobom, które chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają problemy z kręgosłupem i stawami oraz paniom w ciąży. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Zajecia odbywają się w każdą środę o godzinie 19.30. Koszt jednorazowych zajęć: 16,00 zł. Szczegółowe informacje: 503 190 790. Pierwsze zajęcia w nowym sezonie odbędą się w dniu 7 września 2016 roku (środa).

 

26.08.2016
ZMIANA GRAFIKU ZAJĘĆ OSWAJANIA

Szanowni Państwo!

W załączeniu publikujemy wprowadzone zmiany w grafiku zajęć oswajania z wodą - Wodny Świat

w nowym sezonie 2016/2017.

[Pobierz aktualny grafik]

24.08.2016
LECH NA LANDACH

JAROCIN ZAGRA Z KOLEJORZEM

Trening z piłkarzami Lecha, zajęcia taneczne z Kolejorz Girls i wiele sportowych atrakcji czeka na mieszkańców Jarocina. Już we wtorek, 6 września odbędzie się kolejny piknik rodzinny w ramach akcji Lech na Landach. Najlepszy sposób na aktywny początek roku szkolnego? Tylko w niebiesko - białych barwach!

AKTYWNY POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO

To pierwszy w nowym roku szkolnym piknik rodzinny. Podobnie jak w poprzednim sezonie w ramach akcji "Lech na Landach" piłkarze, trenerzy oraz klubowy kucharz będą zachęcać rodziców z dziećmi do uprawiania sportu i aktywności ruchowej.

Tym razem zachęcamy wszystkich mieszkańców Jarocina do udziału w naszym wydarzeniu, które odbędzie się na płycie stadionu Spółki Jarocin Sport przy ulicy Sportowej 6. Najlepsza baza sportowo - rekreacyjna w południowej Wielkopolsce do tej pory gościła wiele polskich klubów piłki nożnej, siatkówki oraz rugby.

ATRAKCJI BEZ LIKU

W trakcie pikniku piłkarskiego w Jarocinie do uczestników dołączą zawodnicy Kolejorza, którzy wspólnie z najmłodszymi wezmą udział w zajęciach poprowadzonych przez trenerów Lech Poznań Football Academy. Ponadto dzieci będą mogły zmierzyć się w specjalnie przygotowanym Runmageddonie, czyli biegu z przeszkodami, a także poruszać się z rytmie muzyki na zajęciach tanecznych prowadzonych przez instruktorki Kolejorz Girls. Na wszystkich uczestników będzie również czekać pokaz grupy taekwondo MUKS Białe Tygrysy oraz drużyny rugby Sparta Jarocin.

Poza aktywnościami sportowymi będzie można poddać się bezpłatnemu badaniu tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz uzyskać cenne, żywieniowe porady od kucharza Lecha, Artura Dzierzbickiego. Nie zabraknie również okazji do zdobycia autografów graczy Poznańskiej Lokomotywy, a dla najbardziej aktywnych dzieci przewidujemy niebiesko - białe gadżety. Ponadto o zdrowy, pełen energii poczęstunek zadba załoga poznańskiej Cafe Sorrir. 

Początek imprezy o godzinie 15:00 na płycie stadionu Spółki Jarocin Sport, przy ulicy Sportowej 6. Wstęp na piknik piłkarski, jak i udział we wszystkich zajęciach oraz animacjach jest darmowy.  

04.08.2016
OGŁOSZENIE O NABORZE

OGŁOSZENIE O NABORZE

Jarocin Sport Sp. z  o.o. w Jarocinie ogłasza nabór na stanowisko instruktora łyzwiarstwa w nowo powstającym obiekcie krytego lodowiska w Jarocinie, przy ul. Sportowej 6.

Wymagania wobec kandydatów:

1. posiadanie kursu instruktora rekreacji ruchowej, mile widziana specjalność łyżwiarstwo,

2. doświadczenie w pracy w charakterze instruktora rekreacji ruchowej min. 2 lata,

3. przygotowanie pedagogiczne,

4. chęć podnoszenia własnych kwalifikacji,

5. preferowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

6. dyspozycyjność,

7. gotowość do rozpoczęcia pracy w grudniu 2016 roku.

Oferta:

1. praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

2. stała praca,

3. zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (podanie o przyjęcie do pracy, CV wraz z aktualnym zdjęciem) na adres: sekretariat@hoteljarocin.pl

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.