Masaże

MASAŻ KLASYCZNY

Zalecany przede wszystkim osobom, które większość czasu spędzają w pozycji siedzącej, obciążającej plecy oraz negatywnie wpływającej na mięśnie karku i barków. Działa przeciwbólowo, zmniejsza napięcie mięśni, eliminuje uczucie zmęczenia.

MASAŻ RELAKSACYJNY PLECÓW

Wprowadzi w stan głębokiego relaksu, zredukuje stres. Masaż opiera się na długich i płynnych ruchach, jego podstawą jest spokojny i łagodny dotyk. Celem zabiegu jest przede wszystkim osiągnięcie relaksu, pozwalającego nastroić się pozytywną energią. 

MASAŻ ZMĘCZONYCH MIĘŚNI SZYI I KARKU

Pomoże usunąć ból w odcinku szyjnym kręgosłupa oraz rozluźni napięte mięśnie szyi i karku. Uwolni od blokad i stresu oraz odpręży mięsnie grzbietu. 

MASAŻ 1 PARTII CIAŁA

MASAŻ PLECÓW BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Intensywny masaż pleców bańką chińską (efekt próżni) przyniesie lepsze efekty i większe rozluźnienie mięśni, niż masaż klasyczny. EFEKTY:

  1. przynosi ulgę i ukojenie dla zmęczonych mięśni, 
  2. usuwa blokady energetyczne, 
  3. mobilizuje siły odpornościowe organizmu,
  4. poprawia cyrkulację krwi i limfy.

RELAKSACYJNY MASAŻ CIAŁA

Masaż całego ciała to doskonały sposób na odprężenie i doładowanie pozytywną energią. Zabieg likwiduje zgromadzone w mięśniach napięcie, działa dotleniająco i uspakajająco. Pozwala na odprężenie każdej cząsteczki w naszym organiźmie, tym samym gwarantując poprawę samopoczucia. 

PAKIET RELAKSUJĄCY "MAGICZNE CHWILE" (KAPSUŁA SPA, MASAŻ)

Magiczne połączenie zabiegu w kapsule SPA z relaksacyjnym masażem pleców. Kapsuła SPA to odprężenie dla ciała i umysłu, oczyszczenie organizmu ze szkodliwych toksyn, łagodzenie stresu i napięć nerwowych.

PAKIET "MAGICZNE CHWILE" WRAZ Z PEELINGIEM CIAŁA

PEELINGUJĄCY MASAŻ CIAŁA

MASAŻ MODELUJĄCY - WYSZCZUPLANIE I REDUKCJA CELLULITU

Rozbije i rozdrobni podskórną tkankę tłuszczową wraz z usunięciem toksyn z organizmu, co przyczyni się do polepszenia ukrwienia skóry i mięśni przyspieszając przemianę materii. Wraz z indywidualnie dobranym treningiem oraz dietą stanowi idealny pakiet odchudzający.

MASAŻ MODELUJĄCY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Ten bardzo intensywny masaż polecany osobą, którym zależy na szybkim i efektywnym zredukowaniu tkanki tłuszczowej i cellulitu.

KAPSUŁA SPA (HARMONIA CIAŁA I DUCHA)

PAKIET MODELUJĄCY: 5 X FALA RF + 5 X MASAŻ

 

Zdjęcia

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.