Baseny odkryte

Do dyspozycji gości hotelowych oraz klientów Aquaparku na terenie Spółki znajduje się zewnętrzny mały basen dla dzieci z czterema małymi zjeżdżalniami i kaskadą. Kompleks do nie dawna obejmował także basen olimpijski (50 m x 20 m) jednka w chwili obecnej jest w przebudowie.Obok małego basenu jest drewniana wiata, mozliwość zrobienia grilla oraz plac zabaw.

Basen odkryty będzie czynny w wakacje od 22 czerwca  do 31 sierpnia 2018 w godzinach 10:00 do 19:00 w każdy dzień, gdy dopisze słoneczna pogoda.

Dzięki dofinansowaniu Burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego wszystkie dzieci do 16 roku życia mają bilet wstępu na cały dzień gratis. Wstęp całodzienny dla dorosłych za jedyne 5 zł.

UWAGA!!!

Tylko w te wakacje jest też możliwość przejścia ze strefy Aquaparku na basen odkryty. Wystarczy zakupić bilet na Aquaparku i zakładając pasek na rękę przejść tylnim wyjściem basenu sportowego na basen odkryty pamiętając o dezynfekcji.

 

Zapoznaj się z aktualnym wynikiem badania wody w kompleksie basenów odkrytych z 9 sierpnia 2018 roku [pobierz]

Ocena jakości wody na basenie kąpielowym odkrytym w Jarocinie przy ul. Sportowej 6 [pobierz]

Serdecznie zapraszamy!

  

Zdjęcia

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.