WODNY ŚWIAT

 Pływanie niemowląt - Nauka pływania dzieci i młodzieży

Wznowienie działalności Szkółki Wodny Świat

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że od 31 lipca br. wznawiamy działalność zajęć Wodnego świata w zakresie pływania niemowląt, nauki pływania od lat 4 i treningu pływackiego  / doskonalenia pływania.

Klienci, którzy mają podpisaną umowę na zajęcia zobligowani są podpisać aneks do Umowy wprowadzający nowy Regulamin Zajęć w związku z COVID-19 i uruchomieniem nowej aplikacji obsługującej zajęcia oraz zaakceptować zmianę terminu obowiązywania umowy z wydłużeniem do dnia 31 sierpnia 2020r.

Dokumenty do pobrania

Grafik zajęć nowy sezon 2020 2021

Klienci, którzy planują dopiero zapisać się na zajęcia muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny po linkiem: https://zapisy.activenow.pl/wodnyswiatzapisy/

Instrukcja skrócona [Pobierz]

 Zanim zarejestrujecie się do ACIVENOW, poświęćcie chwilę czasu na zapoznanie się z regulaminem  i instrukcją aplikacji https://help.activenow.io/knowledgebase_category/client-panel/

 KLIENCI NOWI  wypełniają FORMULARZ REJESTRACYJNY
https://zapisy.activenow.pl/wodnyswiatzapisy/

 • należy wybrać PREFEROWANĄ LOKALIZACJĘ, czyli basen rekreacyjny lub basen sportowy
 • PREFEROWANY TYP ZAJĘĆ, czyli rodzaj grupy
 • Imię, nazwisko, data urodzenia DZIECKA
 • Dane rodzica
 • akceptacja regulaminu, zgody na przetwarzanie danych etc.

Na maila otrzymacie zaproszenie, należy wejść w linka i potwierdzić, dzięki temu będziecie mieli dostępne dodatkowe funkcje np. odwołanie obecności.

Odwołanie obecności możliwe 24H przed datą zajęć, link do instrukcji:

 https://help.activenow.io/knowledgebase/jak-odwolac-zajecia-jako-klient-szkoly

Baza wiedzy - Przewodnik

https://help.activenow.io/knowledgebase_category/client-panel/?fbclid=IwAR0Cp3wX4zFRAqb5XU8iUhXuaEc6BfK8Z94gfphCzwOkiafeUklcM0se1no

Płatnośći za zajęcia będą realizowane wyłącznie za pośrednictwem płatności on-line.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że niebawem widzimy się na zajęciach!

 

 

 

Pływanie niemowląt można rozpocząć już od 3 miesiąca życia. Podział na grupy wiekowe, pozwoli na dostosowanie ćwiczeń do rozwoju dziecka. Od początku do końca zajęcia organizowane są przez wyszkoloną kadrę, która oprócz opieki zapewnia zabawki i sprzęt gwarantujące atrakcyjność zabaw
w wodzie. Zajęcia są wyjątkowo udaną formą aktywnego spędzenia wolnego czasu z maluszkiem i budują szczególny rodzaj więzi rodzic-dziecko. Bawimy się i uczymy z naszymi dziećmi. Już od dawna wiadomo
o prozdrowotnym wpływie ćwiczeń w wodzie. Zwiększa się odporność na infekcje, a u dzieci z problemami psychomotorycznymi powoduje rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia.

Zajęcia prowadzone są przez kadrę instruktorów Jarocin Sport, a koordynatorem projektu jest pani Aneta Matela - Sewiło - członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt.

 

Zajecia odbywają się w poniedziałki, piątki, soboty oraz w niedziele  - wymagają wcześniejszego dokonania rezerwacji.

 

Sczegółowe informacje oraz zapisy:

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, piątki, soboty oraz niedziele  - wymagają wcześniejszego dokonania rezerwacji. Szczegółowe informacje oraz zapisy: tel. 606 929 789,

Zapraszamy na stronę facebookową Wodnego Świata, tam znajdą Państwo galerię zdjęć oraz relacje
z programu zajęć https://www.facebook.com/wodnyswiat/

CENNIK:

 

 • karnet: zajęcia z oswajania dla niemowląt i dzieci do 4 r. życia (płatność z góry za ilość zajęć
  w miesiącu, umowa) 35,00 zł x ilość zajęć w miesiącu/osoba - pływanie niemowląt i zajęcia dla dzieci do 4 lat na basenie rekreacyjnym. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka
  i jednego rodzica oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
 • karnet: zajęcia z nauki pływania dla dzieci od 4 roku życia (płatność z góry za ilość zajęć w miesiącu) 34,00 zł x ilość zajęć w miesiącu/osoba - nauka pływania w grupach 4-5 "p" i "z", 5-6l "p" i "z" oraz 6-7l "p" i "z". Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
 • karnet: Nauka pływania* 8+ doskonalenie I, II, III stopnia oraz trening pływacki 25,00 zł x ilość zajęć w miesiącu/osoba - trening pływacki. Dla dzieci uczestniczących w zajęciach 2 x w tyg. 20,00 zł. W przypadku treningu pływackiego grupa nie może liczyć mniej niż 5 uczestników. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku) * Dzięki współpracy z Fundacją Animacji Społeczno - Ekonomicznych w Jarocinie program nauki pływania (dla grup NP 8+, doskonalenie I, II, III stopnia, trening pływacki) został dofinansowany ze środków z Gminy Jarocin w ramach programu Trening pływacki dzieci i młodzieży
 • Wejście jednorazowe - 50,00 zł / osoba. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka i jednego rodzica oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
 • lekcja indywidualna z instruktorem pływania - 50,00 zł / osoba. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka i jednego rodzica oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
 • Wstęp dla osób towarzyszących - 10,00 zł / 105 minut

UWAGA!

 

Do karnetu występuje możliwość zakupienia maksymalnie dwóch promocyjnych biletów wstępu dla osób towarzyszących  na czas 105 minut.

Dodatkowe informacje:

 • na zajęciach z oswajania każde dziecko powinno mieć na sobie pieluszkę. Pieluszki dostępne są w recepcji Aquaparku - 4,00 zł/pieluszka (wg wagi dziecka)

Aby uzyskać ceny promocyjne (35,00 zł/zajęcia czy 34,00 zł/zajęcia) trzeba podpisać umowę z Jarocin Sport na korzystanie z usługi nauki pływania w ramach programu Wodny Świat. Dodatkowo, jeśli chcieliby Państwo zapisać więcej niż jedno dziecko, to przy dwóch dzieciach (dwóch osobnych umowach) zniżka na drugie dziecko 5% a przy trójce dzieci i więcej - zniżka 10% na trzecie i kolejne dziecko.

UWAGA!

Zniżki nie łączą się ze sobą!

Poniżej zapraszamy do pobrania nowej umowy oraz regulaminu Wodnego Świata na sezon 2019/2020

 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.