Aqua - Bar

W kompleskie Aquaparku znajduje się także na I piętrze AQUA-BAR czynny codziennie od 10:00 do 18:00. Zaprojektowany tak, aby był dostępny zarówno dla klientów aquaparku w strojach kąpielowych (tzw. korytarz „bosej stopy”), jak i dla gości z zewnątrz.

Tu można wypić kawę, coś orzeźwiającego, czy zjeść smaczne ciastko. Zarówno z „suchej” jak i „mokrej” części baru można wyjść na taras na wysokości I kondygnacji, co w okresie letnim jest niebywałą atrakcją. W ofercie mamy także coś "na ciepło" jak hamburger, zapiekanka, hot-dog francuski czy frytki. Dla smakoszy znajdzie się także menu na słodko.

POLECAMY KINDER PARTY - impreza urodzinowa dla dziecka - 3 godziny, impreza obejmuje opiekę animatora na Aquaparku oraz salkę urodzinową Aqua-Baru na poczęstunek.

W sąsiedztwie baru znajduje się salka konferencyjna, która użytkowana jest na potrzeby przebywających w hotelu grup konferencyjnych oraz na organizację imprez okolicznościowych. Z salki również istnieje możliwość wyjścia na taras.

Galeria

 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.