Hala sportowa

Z początkiem roku 2010 do użytku oddana została hala sportowa – nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, w którym rozgrywać można mecze różnych dyscyplin sportowych. Wymiary samej hali wynoszą odpowiednio: 44 m długości, 22 m szerokości i 7,6 m wysokości i mieszczą w sobie pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, koszykówki oraz siatkówki. Istnieje również możliwość podzielenia hali przy pomocy kotar na trzy niezależne części. Stałe trybuny mają 100 miejsc, po rozstawieniu dodatkowych widownię powiększyć można o 300 miejsc siedzących.

Podłogę w hali wykonano z wykładziny Omnisport – wykładziny winylowej na podkładzie z pianki PCV. Dzięki swej konstrukcji, przeciwdziała ona poślizgom, znakomicie tłumi energię udarową i izoluje dźwięk. Wykładzina Tarkett Omnisport w połączeniu z rusztem Lumaflex daje profesjonalny system sportowy spełniający Europejską Normę EN 14904, która obecnie obowiązuje w Polsce oraz DIN 18032. Poza tym system Lumaflex Omnisport posiada najważniejsze certyfikaty federacji sportowych: FIBA, IHF, WVBF, co dopuszcza system do rozgrywek światowych.

W hali o łącznej powierzchni ok. 3210 m² mieści się również ATLAS fitness club, który oferuje szeroką gamę zajęć zaspakajających zarówno ruchowe, jak i duchowe potrzeby. Sale do ćwiczeń siłowych wyposażone są w maszyny światowej marki PRECOR, w tym sekcje kardio z systemem audiowizualnym. Klub dysponuje dodatkowymi, w pełni przygotowanymi do tego celu salami do zajęć grupowych, spinningu, sportów walki i ćwiczeń siłowych tylko dla pań oraz profesjonalnym kortem do gry w squash`a ze specjalnymi ścianami z piaskiem kwarcowym i przeszkloną ścianą tylną.

Zdjęcia

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.