Solarium

Zachęcamy do skorzystania z solarium Jarocin Sport. Z kompleksu solariów skorzystać można bez konieczności zakupu biletu na Aquapark. Zakupu minut umożliwiających korzystanie z solarium dokonać można w recepcji Aquaparku.

  • 1 zł / 1 minuta
  • Solarium samoobsługowe - prosimy dezynfekować łóżko zarówno przed jak i po opalaniu

Zapraszamy codziennie w godzinach 6.30 - 22.00.

UWAGA!
Nowe lampy od marca 2018 roku.

 

POLECAMY KOSMETYKI DO OPALANIA - kosmetyki do nabycia w recepcji Aquaparku

BODY BEAT - 5 ZŁ / 15 ml

Produkt zawierający zestaw aktywatorów, przyspieszający proces pigmentacji skóry o zapachu mango. Pozwala uzyskać złoto - brązowy odcień opalenizny. W naturalny sposób wydobywa piękno i kolor skóry. Polecany dla osób, których cera jest wrażliwa i wysuszona. Dzięki wzbogaceniu produktu proteinami jedwabiu, wyciągami z orzecha ziemnego, płatków róż oraz olejem karotenowym otrzymaliśmy kosmetyk delikatny w swej formie i bogaty w antyoksydanty. Zespół aktywnych substancji zapewnia skuteczną ochronę przed procesem fotostarzenia skóry oraz głęboko odżywia i rewitalizuje, a formuła AquaComfort zadba o właściwe nawilżenie Twojej skóry.

CHOCO BRONZER - 5 ZŁ / 15 ml

Produkt dla osób o ciemnej karnacji skóry oraz opalonych, zwielokrotnający efekt korzystania z solarium. Kosmetyk dla osób posiadających szczególne wymagania. Zastosowanie kompleksu czynników brązujących wraz z substancjami ochronnymi pozwala w szybki i bezpieczny sposób uzyskać piękną opaleniznę. Składniki preparatu z formułą AquaComfort wyraźnie podnoszą poziom nawilżenia skóry pozwalając jednocześnie na głeboki odżywienie. Doskonałą kondycję skóry zapewniają dodane substancje opóźniające starzenie oraz witaminy. Bajeczny zapach czekolady z nutą świeżej pomarańczy wprowadza  w doskonały nastrój.

EXPERT PLATINUM - 5 zł / 15 ml

Luksusowy produkt w naturalny sposób przyspieszający proces pigmentacji. W kosmetyku podwójny efekt aktywacji opalania osiągnięty został poprzez zastosowanie połączonego działania Tyrozyny i Thalitanu. Zespół aktywnych substancji zapewnia ochronę przeciwrodnikową, jak również odnowę DNA komórkowego oraz dba o właściwe nawilżenie we wszystkich warstwach skóry /Hydroprotectol/. Doskonałe wchłanianie się produktu powoduje, że na efekty nie trzeba długo czekać, a regularnie stosowany nadaje skórze nowego złoto - brązowego blasku.

BLACK ICON - 6 zł / 15 ml

Luksusowy balsam aktywująco-brązujący o intrygującym zapachu. Zawiera bogaty biokompleks wyciągów roślinnych, które zapeniają skórze doskonała pielęgnację i nawilżenie. Struktura emulsji oparta na ciekłych kryształach pozwala na całkowitą absorbcję przez skórę składników aktywnych w procesie stopniowego uwalniania. Produkt delikatny i skuteczny. Testowany dermatologicznie. 

UWAGA!!!


W związku z nowym zarządzeniem dotyczącym solariów, prosimy pamiętać, iż z solarium może skorzystać tylko osoba pełnoletnia. Zakaz udostępniania solarium osobom, które nie ukończyły 18 roku życia.

(art. 5 ust. 1 USTAWY Z DNIA 15 WRZEŚNIA 2017 R. O OCHRONIE ZDROWIA PRZED NASTĘPSTWAMI KORZYSTANIA Z SOLARIUM)

 

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.