News

04.03.2019
DZIEŃ KOBIET W AQUAPARKU

8 marca 2019

 

SAUNOWANIE TYLKO DLA KOBIET

 

18:00 - 22:00

 

Zapraszamy 8 marca wszystkie kobiety, dziewczyny do wspólnego saunowania w intymnym gronie tylko kobiet. Tylko w ten dzień od 18:00 do 22:00 możesz wejśc do sauny, gdzie będą tylko kobiety bez wzroku mężczyzn. Dla pierwszych kilku osób kosmetyk do sauny gratis :)

Wejście płatne wg cennika

21.02.2019
Trening uważności dla dzieci - spotkanie 1 marca

Trening jest skierowany do dzieci w wieku 6-12 lat. Treści są tak dostosowane, by odpowiadać na możliwości i potrzeby uczestników w tym wieku. Poprzez wykorzystanie historyjek, wyobraźni oraz prostych ćwiczeń, dzieci otrzymują narzędzia, które mogą wykorzystać, by lepiej zrozumieć siebie i innych, a także rozwijać umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach. Bardzo obrazowe hasła, jak „przycisk stop”, „siedzieć jak żaba” czy „test spaghetti” pozwalają w łatwiejszy sposób opanować różne umiejętności w zakresie uważności.

Dzieci uczą się ćwiczyć swoją uważność: uspokoić gonitwę myśli, uchwycić i zaakceptować swoje emocje. Doskonalą bycie życzliwym dla siebie i innych. Celem ćwiczeń jest osiągnięcie spokoju, lepszej koncentracji, zrozumienia i łagodności.” - Eline Snel   

STRUKTURA TRENINGU

- 8 lekcji  (1 lekcja tematyczna raz w tygodniu, 45 minut),

- codzienne 5-10 minutowe ćwiczenia utrwalające, wykonywane w domu, z rodzicem lub samodzielnie

W  CZASIE TRENINGU DZIECI ĆWICZĄ:

- koncentrowanie uwagi na danej czynności/przedmiocie, utrzymywanie jej, kierowanie jej w pożądaną stronę,   przenoszenie na inny obiekt,

- obserwowanie swoich emocji, odczuć z ciała, doznań smakowych, węchowych, słuchowych zarówno ze świata zewnętrznego, jak i wewnętrznego,

- nazywanie i akceptowanie własnych emocji i myśli bez oceniania ich,

- rozpoznawanie „trudnych myśli” i „trudnych emocji”, by ich nie tłumić, ale umieć dawać im życzliwą uwagę,

- akceptowanie siebie takimi jakimi są, a poprzez to rozwijanie życzliwości wobec siebie i innych.

15.02.2019
ZABAWA KARNAWAŁOWA W KASYNIE 23 LUTEGO 2019

Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy w kasynie 23 lutego 2019. Grać będzie zespół PRIMA! Obowiązuje rezerwacja miejsc.

13.02.2019
Informacja o zmianie SIWZ

Informujemy, że wprowadzono w dniu 13 lutego 2019 r. zmianę w SIWZ dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa i przebudowa obiektów sportowo-rekreacyjnych Spółki Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie – zadanie inwestycyjne nr 1”

 

Link do pobrania zmiany SIWZ http://www.jarocinsport.pl/index.php?lang=default&ct=1&mod=ShowMenu&a=select&id=179#tekst

08.02.2019
Informacja o zmianie SIWZ

Informujemy, że wprowadzono w dniu 8 lutego 2019 r. zmianę w SIWZ dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa i przebudowa obiektów sportowo-rekreacyjnych Spółki Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie – zadanie inwestycyjne nr 1”

 

Link do pobrania zmiany SIWZ http://www.jarocinsport.pl/index.php?lang=default&ct=1&mod=ShowMenu&a=select&id=179#tekst

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.