Fryzjerstwo

 

Fryzjerstwo damskie

Dzisiejsza stylizacja włosów to forma sztuki, dlatego nasza stylistka dopasowuje się do indywidualnych gustów i potrzeb swoich klientek. Panie, które trafiają do naszego fryzjerskiego atelier nie tylko odnajdują swój nowy wizerunek, ale też zostają poddane zabiegom regeneracyjnym i pielęgnacyjnym. Piękne włosy to zdrowe włosy - to nasze motto!

Fryzjerstwo męskie

Mając na względzie fakt, że pierwsze wrażenie jakie robimy na otoczeniu ma ogromne znaczenie, staramy się również dbać o potrzeby mężczyzn. Właśnie dlatego staramy się dopasowywać fryzury do stylu bycia, jednocześnie pielęgnując włosy. Ponadto do każdego zabiegu fryzjerskiego dołączamy relaksacyjny masaż głowy, powodując, że wizyta u fryzjera to także sposób na wypoczynek i relaks.

Fryzjerstwo dziecięce

Nasi najmłodsi klienci traktowani są w sposób wyjątkowy, przez  odpowiednie podejście do dzieci. Wizyta u fryzjera ma być dla naszych pociech przyjemnością i dokładamy wszelkich starań żeby dzieci miło ją wspominały.

 

Zdjęcia

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.