Aktualności

05.09.2017
Wygraj darmowy karnet na basen

Wyjątkowo, bo konkursowo rozpoczął się rok szkolny w jarocińskim aquaparku. Do wygrania jest 3-miesięczny karnet dla dziecka wraz z opiekunem oraz 10 całodziennych wstępów do aquaparku wraz z opiekunem.

Konkurs plastyczny pt. "Nurek w sprzęcie kojarzy mi się z ..." przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jak zapewniają organizatorzy - Jarocin Sport Sp.z  o.o. w Jarocinie - Nie ma znaczenia czy ktoś będzie malował, rysował, czy przygotuje prace wydzieraną palcami. Technika jest dowolna. - informuje Ewa Łagódka - specjalista ds. promocji i marketingu w spółce. Chętni uczniowie mogą składać swoje prace do 30 września 2017r. Oprócz tego uczestnicy muszą wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.jarocinsport.pl

Nagrodą główną w konkursie jest 3-miesięczny karnet na basen. Jury przyzna także 10 wyróżnień w postaci całodziennych wstępów na basen wraz z opiekunem. Szczegóły w regulaminie.

[Pobierz materialy konkursowe]

 

04.09.2017
AQUAAEROBIK

Aquaaerobik

Trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących, zapobiega stresom, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Ta forma aktywności fizycznej mająca już wiele zwolenniczek, adresowana jest do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej. Ważny jest fakt, iż aerobic we wodzie nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ, cały czas ćwiczy się w styczności z podłożem.

Podczas aqua aerobiku odciążony jest cały układ kostno-stawowy, z tego względu ta forma ruchu polecana jest również osobom, które chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają problemy z kręgosłupem i stawami oraz paniom w ciąży. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Zajecia odbywają się w każdą środę o godzinie 19.30. Koszt jednorazowych zajęć: 16,00 zł. Szczegółowe informacje: 503 190 790. Pierwsze zajęcia w nowym sezonie odbędą się w dniu 6 września 2017 roku (środa).

 

31.08.2017
Wielkie nurkowanie w Aquaparku

Prawie 70 osób wzięło udział w akcji "Nurkowanie w Aquaparku" - Wszyscy byli zadowoleni zwłaszcza, że można było skorzystać z bezpłatnej lekcji pod nadzorem szkoleniowca - powiedziała Ewa Łagódka instruktor nurkowania.

Amatorzy nurkowania mogli spróbować swoich sił od godzin popołudniowych aż do wieczora. Chętnych do nurkowania w jarocińskim Aquaparku nie brakowało. 

 

29.08.2017
RUSZA NOWY SEZON!
23.08.2017
Spróbuj nurkowania z instruktorem

Ciekawi podwodnego świata będą mogli spróbować zanurkować z profesjonalnym sprzętem do nurkowania. Akcja "Wielkie nurkowanie w Aquaparku" odbedzie się w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, na jarocińskim basenie.

Pierwsza podróż w podwodny świat odbędzie się z instruktorem, który zapozna ze sprzętem i podstawowymi znakami nurkowymi oraz zasadami bezpieczeństwa.

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.