Aktualności

17.01.2018
Zgłoszenia Otyliada 2018

Do 15 lutego 2018 roku można się zgłaszać online na stronie www.otyliada.pl by można było wziąć udział w OTYLIADZIE. Cała Polska pływa nocą z dnia 10 marca od 18:00 do 11 marca 2018 roku do godziny 6:00 nad ranem. trzeba tylko wypełnić formularz rejestracyjny na stronie i zadeklarować ilość metrów, którą chciało by się przepłynąć. Opłata 13 zł. jeśli ktoś nie zdąży się zapisać do 15 lutego na stronie, to można się będzie jeszcze zapisywać bezpośrednio w Aquaparku - 18 zł. Już teraz ruszyła u nas sprzedaż w kasie Aquaparku. Zapraszamy całe rodziny! Nawet najmłodsi, którzy chcieli by przepłynąć na plecach swoich rodziców. Dla najmłodszych przewidziane są od głównego organizatora - OTYLIADY - maskotki foczki otyliady ale dla pozostałych uczestników minimedale! Przewidzianych jest kilka konkurencji typu najdłuższy dystans, najstarszy zawodnik, najmłodszy zawodnik, największa rodzina.... za które uczestnicy dostaną specjalne medale OTYLIADY 2018.

09.01.2018
Arka Gdynia na zgrupowaniu w Jarocinie
Piłkarze pierwszoligowego zespołu Arka Gdynia rozpoczęli wczoraj zimowy obóz sportowy w Jarocinie.  Podczas tygodniowego zgrupowania gdynianie przetestują zmodernizowane boisko na obiektach Jarocin Sport. Zwieńczeniem treningów będzie sparing z Miedzią Legnica.
Boisko ze sztuczna trawą, na którym przez najbliższy tydzień codziennie będą trenowali piłkarze „Arki” jest jednym z najlepszych boisk tego typu w Polsce. Uzyskało certyfikat FIFA QUALITY PRO, którym może poszczycić się tylko 17 boisk w Polsce. W Jarocinie sztab szkoleniowy Arki skupi się przede wszystkim na pracy nad wytrzymałością i siłą. W programie szkoleniowym przewidziane są także zajęcia na siłowni i basenie. Pod koniec zgrupowania, w sobotę – 13 stycznia o godz. 13, zawodnicy Leszka Ojrzyńskiego rozegrają sparing z Miedzią Legnica. Ubiegłoroczni zdobywcy Pucharu Polski trenują w Jarocinie w składzie: bramkarze: Krzysztof Pilarz, Szymon Więckowicz, Kacper Krzepisz; obrońcy: Tadeusz Socha, Damian Zbozien, Michał Marcjanik, Dawid Sołdecki, Adam Marciniak, Frederik Helstrup, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak, Fabian Lengiewicz; pomocnicy: Antoni Łukasiewicz, Michał Nalepa, Yannick Sambea, Marcus, Luka Zarandia, Siergiej Kriwiec, Patryk Kun, Grzegorz Piesio, Mateusz Szwoch, Oskar Ryk; napastnicy: Rafał Siemaszko, Ruben Jurado, Jan Łoś, Michał Żebrakowski.

 

 

06.01.2018
Certyfikat FIFA

Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem FIFA Modernizowane w ubiegłym roku na obiektach Jarocin Sport boisko ze sztuczną nawierzchnią uzyskało certyfikat FIFA QUALITY PRO. Dokument potwierdzający najwyższą jakość boiska ze sztucznej trawy posiada jedynie 17 boisk w Polsce.

 

 

Pełnowymiarowe boisko treningowe zostało zmodernizowane pod koniec ubiegłego roku. Inwestycja została zrealizowana przy wsparciu środków pozyskanych przez Gminę Jarocin z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Nowoczesny obiekt uzyskał certyfikat FIFA, który jest potwierdzeniem najwyższej jakości. - Potwierdzenie wymogów pozwalających uzyskać certyfikat wymagało wizytacji przedstawicieli licencjonowanego przez FIFA laboratorium z Ghent University i przeprowadzenia szeregu testów sprawdzających m.in. interakcję nawierzchni z piłką, równość boiska, jego wymiary, jakość wykonania, rodzaj i jakość zastosowanych materiałów, takich jak: sztuczna trawa, mata elastyczna, granulat SBR oraz osprzętu: bramki, chorągiewki – informuje Marcin Jantas, prezes spółki Jarocin Sport. W ramach certyfikacji pobrane zostały również próbki zastosowanych materiałów, które przetestowano laboratoryjnie. - Przeprowadzone testy zarówno w warunkach laboratoryjnych jak i na obiekcie potwierdziły spełnienie wszystkich wymogów wymaganych do uzyskania certyfikatu – dodaje prezes Jarocin Sport.

Już 10 stycznia piłkarze ekstraklasy z klubu Arka Gdynia, przebywający na zgrupowaniu na obiektach Jarocin Sport, będą mieli możliwość przetestowania murawy.

 

06.12.2017
Przerwa techniczna

Przypominamy, że w okresie od dnia 16 do 29 grudnia 2017r. Aquapark będzie nieczynny z powodu przerwy technologicznej. W dniu 15 grudnia basen będzie czynny do godziny 22.00, a od 30 grudnia otwarty od godziny 6.30.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

05.12.2017
OTYLIADA 2018

UWAGA!

Ruszyły elektroniczne zapisy uczestników na OTYLIADĘ 2018. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wspólnie z nami spróbować swoich sił w akcji "Cała Polska pływa nocą" w dniu 10 marca 2018 od godziny 18:00 do 11 marca 2018 roku do godziny 6:00 rano. Mile widziane całe rodziny, każdy sam wybiera, ile chciałby przepłynąć metrów, każdy otrzymuje mini medal uczestnika. Warto się zapisać, gdyż rozdawane będą także za wyniki medale i certyfikaty :) Do udziału w 2018 roku przystąpiło 40 pływalni, w tym także i my, dlatego gorąco zachęcamy już do zapisów na stronie www.otyliada.pl - zapisy trwają do 11 lutego, choć ilość miejsc na pływalni jest ograniczona. Zapraszamy do zapisów :)

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.