Aktualności

26.11.2016
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

Mikołajkowy turniej o puchar Burmistrza

W najbliższą niedzielę w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport odbędzie się II edycja Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Jarocina.

Zawody o godz. 9:00 rozpoczną rozgrywki w kategorii Orlik (roczniki 2006/07). Od godz. 15:00 o laur zwycięstwa powalczą piłkarze kategorii Młodzik (roczniki 2004/05). Do rywalizacji w turnieju mikołajkowym zaproszone zostały kluby piłkarskie z terenu ziemi jarocińskiej: Akademia Piłkarska Reissa Jarocin, Antonio Jarocin, GKS Jaraczewo, GKS Żerków, Grom Golina, Jarota Jarocin, LZS Cielcza, Sparta Błękitni Kotlin oraz WKS Witaszyce. Poza pucharami i statuetkami, każdy z graczy otrzyma słodką mikołajkową niespodziankę. Fundatorem nagród w turnieju jest Burmistrz Jarocina, a obsługę techniczną zapewnia Fundacja Piotra Reissa. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Turniej mikołajkowy odbędzie się w ramach Jarocin Cup - cyklu turniejów piłki nożnej, którego organizatorem jest Akadamia Piłkarska Reissa Jarocin. - Turniej nabiera tempa, jesteśmy już po dwóch rundach, w których zagrały roczniki 2008 oraz 2007, a przed nami jeszcze cztery imprezy - informuje Łukasz Stachowiak, organizator turnieju i koordynator APR Jarocin. 

W rozegranych już zawodach reprezentująca naszą ziemię jarocińska Akademia Piłkarska Reissa Jarocin spisała się znakomicie, zajęła 3 miejsce w kat. 2008 oraz zwyciężyła w kat. 2007. Poza Akademią Piłkarską Reissa, która jest organizatorem turniejów w Jarocin Cup zagra także Jarocin Jarocin (kat. 2003) oraz Antonio Jarocin (kat. 2006). Turnieje wspiera burmistrz Jarocina, starosta jarociński,. spółka Jarocin Sport, MOS Jarocin oraz Fundacja Piotra Reissa. 

- Pomysł na cykl turniejów Jarocin Cup rodził się już od kilku lat, cieszę się, że w końcu udało się go zorganizować na taką skalę. Jarocin ma świetną bazę sportową powinniśmy, a nawet musimy się tym chwalić, ma także wspierający sport samorząd, który popiera takie inicjatywy jak nasza - podkreśla Łukasz Stachowiak. - Nasze miasto odwiedzą m. in. kluby z Berlina, Bydgoszczy, Poznania, Częstochowy, Lubina, Zielonej Góry i wielu innych, a Ci którzy już wzięli udział w dwóch pierwszych edycjach, są bardzo zadowoleni z organizacji i poziomu sportowego, a także zachwyceni infrastrukturą, zapewniają że tu wrócą i o to w tym właśnie chodzi - podsumowuje trener Stachowiak.

Wszystkie rozgrywki w ramach Jarocin Cup odbywają się w hali sportowo - widowiskowej Jarocin Sport, przy ul. Sportowej 6 w Jarocinie. Wstęp wolny.

 

17.11.2016
PROMOCJA W AQUAPARKU
10.11.2016
NOWY REGULAMIN AQUAPARKU

Informujemy, że od dnia 1 grudnia 2016 roku będzie obowiązywał nowy Regulamin Aquaparku 
JAROCIN.

Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią [Pobierz Regulamin]

26.10.2016
BUS REKRUTACYJNY

Od 28 do 30 października br. zapraszamy do busa rekrutacyjnego firmy Amazon. Mobilne biuro rekrutacji będzie czekać na chętnych na parkingu przy Aquaparku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Więcej na www.pracujwamazon.pl

19.10.2016
SAUNARIUM
« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.