Aktualności

15.12.2016
OGŁOSZENIE I PRZETARGU PISEMNEGO

JAROCIN SPORT SP. Z O.O. W JAROCINIE

ogłasza

I przetarg nieograniczony pisemny na sprzedaż praw własności do sieci

światłowodowej przebiegającej przez nieruchomości Jarocin Sport

[Pobierz ogloszenie]

06.12.2016
RELACJA Z TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO

Akademia Reissa ponownie najlepsza w turnieju mikołajkowym

W minioną niedzielę w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport odbyła się druga edycja "Mikołajkowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Jarocina." Zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach: Młodzik - roczniki 2004/2005 oraz Orlik - 2006/2007, a udział we współzawodnictwie wzięły drużyny, reprezentujące kluby piłkarskie z tertenu powiatu jarocińskiego. W obu kategoriach mistrzowskie tytuły z zeszłorocznej, pierwszej edycji turnieju obroniła APR Jarocin.

- Ideą turnieju jest to, aby spotkały sie w nim lokalne zespoły z ziemi jarocińskiej  - podkreśla Łukasz Stachowiak, organizator turnieju. W kategorii Orlik wzięły udział Antonio Jarocin, GKS Jaraczewo, Grom Golina, LZS Cielcza oraz po dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa Jarocin i Jaroty Jarocin. W kategoprii Młodzik Akadaemia Reissa Jarocin, Jarota Jarocin i LZS Cielcza wystawiły po dwa zespoły.

Wyniki w kategorii Orlik

W grupie A z pierwszego miejsca wyszedł Grom Golina, a z drugiego - APR "zieloni." W grupie B z pierwszego miejsca wyszła drużyna APR "pomarańczowi" a z drugiego Antonio Jarocin.

Mecz o 7 miejsce: GKS Jaraczewo 2:1 Jarota "biali"

Mecz o 5 miejsce: Jarota "pomarańczowi" - LZS Cielcza 0:0 karne: 3:2

Mecz o 3 miejsce: Grom - APR "zieloni" 2:0

Półfinały: Grom - Antonio 0-3 i APR "zieloni" - APR "pomarańczowi" 1-2

Finał: APR "pomarańczowi" 3-2 Antonio

Najelpszym zawodnikiem wybrano Łukasza Tomczaka z APR Jarocin

Najlepszym bramkarzem wybrano Jan Wieczorek z Gromu

Wyniki w kategorii Młodzik

W Młodziku w obu grupach pierwsze miejsca zajęła APR Jarocin, drugie miejsca - Jarota, a trzecie miejsca - LZS Cielcza

Mecz o 5 miejsce LZS Cielcza "niebiescy" - LZS Cielcza "biali" 3:1

Mecz o 3 miejsce Jarota Jarocin "pomarańczowa" - Jarota Jarocin "niebiescy" 0:1

W półfinałach APR Jarocin dwukrotnie wygrało Jarotę Jarocin 11:1 i 5:2.

Finał APR 2004 - APR 2005 5:0

Najlepszym zawodnikiem wybrano Jakuba Półrolniczaka z APR Jarocin.

Najlepszym bramkarzem wybrano Piotra Wrzalika z LZS Cielcza.

Wszyscy uczestnicy po zakończeniu turnieju otrzymali słodycze z okazji Mikołajek. Każda drużyna otrzymała pamiatkowe puchary i dyplomy, ufundowane przez burmistrza Jarocina.

28.11.2016
UWAGA REKRUTACJA

26.11.2016
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

Mikołajkowy turniej o puchar Burmistrza

W najbliższą niedzielę w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport odbędzie się II edycja Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Jarocina.

Zawody o godz. 9:00 rozpoczną rozgrywki w kategorii Orlik (roczniki 2006/07). Od godz. 15:00 o laur zwycięstwa powalczą piłkarze kategorii Młodzik (roczniki 2004/05). Do rywalizacji w turnieju mikołajkowym zaproszone zostały kluby piłkarskie z terenu ziemi jarocińskiej: Akademia Piłkarska Reissa Jarocin, Antonio Jarocin, GKS Jaraczewo, GKS Żerków, Grom Golina, Jarota Jarocin, LZS Cielcza, Sparta Błękitni Kotlin oraz WKS Witaszyce. Poza pucharami i statuetkami, każdy z graczy otrzyma słodką mikołajkową niespodziankę. Fundatorem nagród w turnieju jest Burmistrz Jarocina, a obsługę techniczną zapewnia Fundacja Piotra Reissa. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Turniej mikołajkowy odbędzie się w ramach Jarocin Cup - cyklu turniejów piłki nożnej, którego organizatorem jest Akadamia Piłkarska Reissa Jarocin. - Turniej nabiera tempa, jesteśmy już po dwóch rundach, w których zagrały roczniki 2008 oraz 2007, a przed nami jeszcze cztery imprezy - informuje Łukasz Stachowiak, organizator turnieju i koordynator APR Jarocin. 

W rozegranych już zawodach reprezentująca naszą ziemię jarocińska Akademia Piłkarska Reissa Jarocin spisała się znakomicie, zajęła 3 miejsce w kat. 2008 oraz zwyciężyła w kat. 2007. Poza Akademią Piłkarską Reissa, która jest organizatorem turniejów w Jarocin Cup zagra także Jarocin Jarocin (kat. 2003) oraz Antonio Jarocin (kat. 2006). Turnieje wspiera burmistrz Jarocina, starosta jarociński,. spółka Jarocin Sport, MOS Jarocin oraz Fundacja Piotra Reissa. 

- Pomysł na cykl turniejów Jarocin Cup rodził się już od kilku lat, cieszę się, że w końcu udało się go zorganizować na taką skalę. Jarocin ma świetną bazę sportową powinniśmy, a nawet musimy się tym chwalić, ma także wspierający sport samorząd, który popiera takie inicjatywy jak nasza - podkreśla Łukasz Stachowiak. - Nasze miasto odwiedzą m. in. kluby z Berlina, Bydgoszczy, Poznania, Częstochowy, Lubina, Zielonej Góry i wielu innych, a Ci którzy już wzięli udział w dwóch pierwszych edycjach, są bardzo zadowoleni z organizacji i poziomu sportowego, a także zachwyceni infrastrukturą, zapewniają że tu wrócą i o to w tym właśnie chodzi - podsumowuje trener Stachowiak.

Wszystkie rozgrywki w ramach Jarocin Cup odbywają się w hali sportowo - widowiskowej Jarocin Sport, przy ul. Sportowej 6 w Jarocinie. Wstęp wolny.

 

17.11.2016
PROMOCJA W AQUAPARKU
« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.