Aktualności

04.12.2017
Akademia Reissa z podwójnym podium w Jarocin Cup!
1 i 3. miejsce zajęły zespoły Akademii Piłkarskiej Reissa z Jarocina z rocznika 2005 podczas drugiej rundy turnieju Jarocin Cup. Najlepszym bramkarzem rozgrywek został Mikołaj Marciniak z Jarocina.
 
Poza jarocińskimi zespołami w turnieju wzięły udział: Górnik Konin, Warta Poznań, Ostrovia Ostrów, Calisia Kalisz i Marcinki Kępno.
Za tydzień kolejne zmagania w ramach Jarocin Cup - tym razem w rocznikach 2006 i 2007!
02.12.2017
Warsztaty Piernikowe
01.12.2017
Pomysł na prezent
01.12.2017
Nurkowanie - sposób na nudę
Tajniki nurkowania poznali uczniowie 25 klas szkół podstawowych z terenu gminy Jarocin. Do podwodnych podróży i aktywnego spędzania czasu zachęcała uczniów Ewa Łagódka, instruktorka, która prowadzi kursy nurkowania na jarocińskim basenie. Edukacyjne spotkania odbyły się w ramach akcji „Aktywny sposób na nudę”
 

Akcja „Aktywny sposób na nudę” była kontynuacją projektu „Rodzina na basenie” . W ramach kampanii odbyły się prelekcje, dotyczące nurkowania. Wzięły w nich udział dzieci ze szkół podstawowych nr 2, nr 4 i nr 5 w Jarocinie oraz placówek z Wilkowyi, Łuszczanowa, Witaszyc, Mieszkowa i Cielczy.

30.11.2017
Wręczyli honorowe piłkarskie odznaki
W miniony weekend, w przerwie meczu JKS Jarota Jarocin z Bałtykiem Gdynia, na boisku przy ul. Maratońskiej w Jarocinie, odbyła się uroczystość wręczenia honorowych odznak Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Złotą odznakę otrzymał Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina, a srebrną - Marcin Jantas, prezes zarządu Jarocin Sport.
 
– Było to podziękowanie za dotychczasową współpracę – czytamy na Facebooku JKS Jarota Jarocin. Na spotkaniu obecny był Paweł Wojtala, prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, który nie tylko wręczył wyróżnienia, ale i uhonorował dotychczasowego skarbnika klubu Jacka Nagorzyckiego.
 

 

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.