Aktualności

31.08.2017
Wielkie nurkowanie w Aquaparku

Prawie 70 osób wzięło udział w akcji "Nurkowanie w Aquaparku" - Wszyscy byli zadowoleni zwłaszcza, że można było skorzystać z bezpłatnej lekcji pod nadzorem szkoleniowca - powiedziała Ewa Łagódka instruktor nurkowania.

Amatorzy nurkowania mogli spróbować swoich sił od godzin popołudniowych aż do wieczora. Chętnych do nurkowania w jarocińskim Aquaparku nie brakowało. 

 

29.08.2017
RUSZA NOWY SEZON!
23.08.2017
Spróbuj nurkowania z instruktorem

Ciekawi podwodnego świata będą mogli spróbować zanurkować z profesjonalnym sprzętem do nurkowania. Akcja "Wielkie nurkowanie w Aquaparku" odbedzie się w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, na jarocińskim basenie.

Pierwsza podróż w podwodny świat odbędzie się z instruktorem, który zapozna ze sprzętem i podstawowymi znakami nurkowymi oraz zasadami bezpieczeństwa.

10.08.2017
Aktywny tydzień z Jarotą

18 adeptów piłki nożnej wzięło udział w półkoloniach, zorganizowanych przez JKS Jarota. W ciągu tygodniowego programu, pełnego atrakcji, nie zabrakło aktywności sportowych. Poza tym chłopcy spróbowali sił w paintball'u elektronicznym, zawitali jarocińskich instytucji kultury - Kina Echa i Spichlerza Polskiego Rocka, a podczas jednodniowego pobytu w Poznaniu zwiedzili INEA Stadion.

Letnie półkolonie zorganizowane przez JKS Jarota trwały od 31 lipca do 4 sierpnia. Opiekunami uczestników przedsięwzięcia byli trenerzy Akademii Jaroty - Piotr Skokowski i Krzysztof Matuszak.

14.07.2017
Jarocin Festiwal 2017: Pole monitorowane i blisko wody

Tegoroczne pole namiotowe dla gości Jarocin Festiwal zlokalizowane zostało wyjątkowo na płycie głównej stadionu w Jarocinie. Organizatorzy stworzyli także specjalną strefę familijną przewidzianą dla rodzin z dziećmi oraz strefę dla "kamperowców".

Pole namiotowe zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu otwartych basenów i aquaparku. Teren będzie monitorowany, a o bezpieczeństwo gości zadbają profesjonalni ratownicy medyczni. Festiwalowicze nocujący na polu korzystać będą ze stacjonarnych pryszniców i toalet oraz prądu. Organizatorzy zapewniają też depozyt, punkt ładowania urządzeń mobilnych, chłodziarki i warniki. Nie zabraknie także strefy gastronomicznej. Na obiektach kompleksu sportowego Jarocin Sport wyznaczona została także strefa dla rodzin i strefa dla "kamperowców". Zameldowani goście festiwalowi bedą mogli nieodpłatnie korzystać z odkrytych basenów i placu zabaw bezpośrednio sąsiadujących z polem. 

Tegoroczna strefa czynna jest już od czwartku, 13 lipca od godz. 12:00 do poniedziałku 17 lipca do godz. 18:00. 

POLE NAMIOTOWE:

Cena za pobyt na polu namiotowym: 3 dni i więcej - 45 zł/os., 1 dzień - 30 zł/os.

Samodzielnie na polu będą mogły się meldować osoby powyżej 16 roku życia. Dzieci i młodzież do lat 12 (urodzone po 31 grudnia 2004r.) będą nocować na polu bezpłatnie. Podstawą weryfikacji wieku będzie dowolny dokument tożsamości (np. legitymacja szkolna). Płatność oraz rejestracja gości będzie odbywać się przy wejściu na teren pola. Płatności będą przyjmowane wyłącznie gotówką.

POLE NAMIOTOWE WRAZ ZE STREFĄ FAMILIJNĄ - JAROCIN SPORT:

Opłata za pobyt osoby w wieku powyżej 12 lat:

1 dzień - 40 zł, 4 dni 14-17 lipca - 55 zł

Opłata za pobyt osoby w wieku poniżej 12 lat:

1 dzień - 20 zł, 4 dni 14-17 lipca - 40 zł

STREFA KAMPERÓW:

Opłata jednorazowa za wjazd kampera: 200 zł

Opłata za pobyt osoby w wieku powyżej 12 lat:

1 dzień - 40 zł, 4 dni 14-17 lipca - 55 zł

Opłata za pobyt osoby w wieku poniżej 12 lat:

1 dzień - 20 zł, 4 dni 14-17 lipca - 40 zł

 

 

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.