Aktualności

20.09.2017
Zacznij piłkarską przygodę

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej od 11 lat sponsorowany jest przez markę Tymbark, a od roku także przez firmę Electrolux. Tak jak w poprzednich latach w rozgrywkach uczestniczyć mogą Szkoły Podstawowe, Uczniowskie Klubu Sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także organizacje prowadzące działalność sportowo - edukacyjną. W tym roku, po raz pierwszy w historii, do rywalizacji mogą przystąpić również Klubu Sportowe, rejestrując zawodników według zasad zawartych w regulaminie turnieju. Zespoły można zgłaszać do 30 września przez stronę www.zpodworkanastadion.pl Jak co roku dziewczęta i chłopcy uczestniczący w Turnieju podzieleni będą na trzy kategorie wiekowe: U-8, U-10 i U-12. Wszyscy rozpoczną rozgrywki w swoich miastach i gminach, gdzie stawką jest awans do Finałów Wojewódzkich, aby na nich powalczyć o mistrzostwo województwa i wyjazd do Warszawy na Finał Ogólnopolski. To tam najlepsi powalczą o Wielki Finał na stadionie PGE Narodowym. Nagrodą główną dla zwycięzców będzie możliwość obejrzenia meczu kadry Adama Nawałki i osobistego spotkania z reprezentantami Polski. Szczegółowe informacje nt. turnieju znajdują się na stronach: www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl

13.09.2017
ROCK RUN 2017

Ponad 400 biegaczy z całej Polski wzięło udział w RockRun Jarocin. Wydarzenie odbyło się przy obiektach Jarocin Sport m. in. na stadionie lekkoatletycznym oraz przy basenach odkrytych.

fot. Tomasz Bartkowiak

06.09.2017
Jubileusz

50 lat pracy gospodarza Victorii i Jaroty Jubileusz 50-lecia pracy na stanowisku gospodarza boiska miejskiego, a zarazem pracy w Victorii Jarocin i JKS Jaroty Jarocin, obchodził Tadeusz Owczarski. Uroczystość wręczenia srebrnej odznaki honorowej Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyła sie w ubiegłą sobotę, w przerwie meczu Jaroty Jarocin z GKS-em Przodkowo. 

W przerwie meczy Jaroty Jarocin z GKS-em Przodkowo przedstawiciele zarządu jarocińskiego klubu oraz Robert Kaźmierczak, wiceburmistrz Jarocina, zaprosili na środek murawy jubilata. Pan Tadeusz otrzymał srebrną honorową odznakę Polskiego Związku Piłki Nożnej, puchar od prezesa Wielkopolskiego ZNP - Pawła Wojtali, list gratulacyjny od burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego, a także drobne upominiki i kwiaty. - Bardzo dziękuję za wyróżnienie, jak długo będę mógł, tak długo będę pomagał. Zobaczymy, na ile pozwoli zdrowie - zapowiedział jubilat. 

fot. JKS Jarota

 

05.09.2017
Wygraj darmowy karnet na basen

Wyjątkowo, bo konkursowo rozpoczął się rok szkolny w jarocińskim aquaparku. Do wygrania jest 3-miesięczny karnet dla dziecka wraz z opiekunem oraz 10 całodziennych wstępów do aquaparku wraz z opiekunem.

Konkurs plastyczny pt. "Nurek w sprzęcie kojarzy mi się z ..." przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jak zapewniają organizatorzy - Jarocin Sport Sp.z  o.o. w Jarocinie - Nie ma znaczenia czy ktoś będzie malował, rysował, czy przygotuje prace wydzieraną palcami. Technika jest dowolna. - informuje Ewa Łagódka - specjalista ds. promocji i marketingu w spółce. Chętni uczniowie mogą składać swoje prace do 30 września 2017r. Oprócz tego uczestnicy muszą wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.jarocinsport.pl

Nagrodą główną w konkursie jest 3-miesięczny karnet na basen. Jury przyzna także 10 wyróżnień w postaci całodziennych wstępów na basen wraz z opiekunem. Szczegóły w regulaminie.

[Pobierz materialy konkursowe]

 

04.09.2017
AQUAAEROBIK

Aquaaerobik

Trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących, zapobiega stresom, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Ta forma aktywności fizycznej mająca już wiele zwolenniczek, adresowana jest do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej. Ważny jest fakt, iż aerobic we wodzie nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ, cały czas ćwiczy się w styczności z podłożem.

Podczas aqua aerobiku odciążony jest cały układ kostno-stawowy, z tego względu ta forma ruchu polecana jest również osobom, które chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają problemy z kręgosłupem i stawami oraz paniom w ciąży. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Zajecia odbywają się w każdą środę o godzinie 19.30. Koszt jednorazowych zajęć: 16,00 zł. Szczegółowe informacje: 503 190 790. Pierwsze zajęcia w nowym sezonie odbędą się w dniu 6 września 2017 roku (środa).

 

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.