Aktualności

21.02.2017
Rodzinnie na Basenie

Przez całe ferie mieszkańcy gminy Jarocin mogli korzystać z promocyjnych cen biletów i karnetów. Realizacja kampanii "Rodzina na basenie" była możliwa dzięki dofinansowaniu gminy Jarocin.

Z promocyjnych cen biletów, które obowiązywały od 28 stycznia do 12 lutego, skorzystało ponad 15 tys. osób. Kampania profilaktyczna RODZINA NA BASENIE, której realizatorem była spółka Jarocin Sport, dofinansowana została przez gminę Jarocin ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. - Celem programu była poprawa relacji wśród członków rodziny oraz ochrona dzieci i młodzieży przed różnymi zachowaniami ryzykownymi, w tym sięganiem po alkohol, narkotyki oraz zachowaniami behawioralnymi - internet - podkreślił Przemysław Musielak, prezes spólki Jarocin Sport.

Podczas trwania kampanii na pływalni pojawiło się stoisko z ulotkami i materiałami edukacyjnymi w zakresie profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Każdy mógł skorzystać także z oferty przygotowanej przez Aqua Bar.

10.02.2017
KOLACJA WALENTYNKOWA
10.02.2017
Zagraj w turnieju halowej piłki nożnej

14 drużyn z całej Polski zagra podczas XII Mistrzostw Polski Firm Transportowych i Logistycznych halowej piłki nożnej, które odbędą się w pierwszy weekend marca w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport. Jak zapowiadają organizatorzy wciąż jeszcze można zgłaszać drużyny do rozgrywek. O ostatecznym udziale w mistrzostwach zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Turniej, który odbędzie się 4 i 5 marca zostanie rozegrany wg przepisów halowej piłki nożnej. Organizatorzy przewidują w pierwszym dniu zawodów rozgrywki w grupach systemem każdy z każdym, natomiast w drugim dniu, II rundę turnieju głównego, półfinały i finał mistrzostw. Drużyny, które po pierwszym dniu turnieju nie zakwalifikują sie do II rundy turnieju głównego, rozegrają w drugim dniu mecze o "Puchar Pocieszenia Mistrzostw". Każda drużyna uczestnicząca w mistrzostwach, bez względu na wynik sportowy, otrzyma bon towarowy na sprzęt sportowym firmy Joma.

Zainteresowani uczestnictwem w turnieju uzyskają szczegółowe informacje w firmie "Almar-Sport" S.C. z Wałbrzycha.

Dane kontaktowe:

tel / fax (74) 665 03 35, (74) 665 03 45

tel. 506 494 261, 609 203 045

e-mail: biuro@almar-sport.pl, elzbieta@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl

 

10.02.2017
Wygraj Romantyczną Kolację

Już za kilka dni Święto Zakochanych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was Walentynkowy Konkurs Fotograficzny ze wspaniałą nagrodą - romantyczną kolacją dla dwojga w Restauracji Hotelu Jarota w Jarocinie. Wystarczy na podany na plakacie adres przesłać swoje zdjęcie, przedstawiające uczucia na tle autobusu, przystanku lub innego elementu związanego z Jarocińskimi Liniami Autobusowymi. Regulamin w załączniku. Dla autorów najciekawszych i najbardziej zaskakujących zdjęć przygotowaliśmy nagrody:

I miejsce - romantyczna kolacja dla dwojga 

II, III miejsce - wydruk zdjęcia - obraz na płótnie 100x70cm 

Wszystkie przesłane do nas fotografie ukażą się na Facebooku na profilach naszych współorganizatorów zabawy - Jarocińskich Linii Autobusowych oraz Jarocin Sport. 

Swoje zdjęcia przesyłajcie na adres: kontakt@prmotion.pl do poniedziałku 13.02.2017r. do godziny 22.00. 

[Pobierz regulamin]  

08.02.2017
Ferie z jajowatą piłką

W miniony piątek zakończyły się ferie organizowane przez Rugby Klub Sparta Jarocin. Podczas siedmiogodzinnych zajęć dzieci nie tylko trenowały, ale brały także udział w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów, m. in. w zajęciach w Aquaparku oraz były na seansie w kinie "Echo".

Każdego dnia półkolonii odbywał się trening, podczas którego dzieci uczyły się i doskonaliły podania oraz grały w tagi, czyli bezkontaktową odmiane rugby, w której piłkę można podawać jedynie do tyłu, a punkty zdobywa się poprzez przyłożenia - Szkoliliśmy umiejętności i przygotowywaliśmy dzieci do sezonu i do gry w szkołach. Poza tym niemal codziennie byliśmy na basenie, atrakcjami były również: kino, gry i zabawy, quizy, wykłady i lekcje z rugby - poinformował Błażej Kalinowski, trener Rugby Klub Sparta Jarocin.

W półkoloniach wzięło udział kilkunastu adeptów rugby, wśród których byli zawodnicy Sparty, jak i dzieci spoza klubu. Treningi odbywały się w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport.

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.