Aktualności

30.12.2016
Przywitajmy rok na sportowo

Reprezentacje trenerów Akademii Piłkarskiej Reissa oraz jarocińskiej komendy policji zmierzą się w meczu piłki nożnej, który odbędzie się 1 stycznia na boisku Jarocin Sport.

- Chcemy zdrowo i na sportowo przywitać rok 2017. Mam nadzieję, że wydarzenie to stanie się tradycją. Fajnie byłoby gdyby spadł śnieg- mówi Łukasz Stachowiak, koordynator jarocińskiej APR.

Spotkanie odbędzie się na sztucznym boisku Jarocin Sport o godz. 12:30 i potrwa 2 razy po 30 minut. Drużyny zagrają w pełnych, 11-osobowych składach. - Chętnych zapraszamy do kibicowania, bo doping z pewnością się nam przyda - zachęca Łukasz Stachowiak.

Wstęp wolny.

30.12.2016
Jarocin Cup

Dwa finały zafundowali kibiciom piłkarze Akademii Piłkarskiej Reissa podczas turnieju Jarocin Cup. Tym razem rywalizowali zawodnicy w rocznikach 2004 i 2005.

Ostatnie mecze cyklu turniejów Jarocin Cup rozegrano w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport. Tym razem rywalizowali piłkarze z roczników 2004 i 2005. Młodzi zawodnicy zmierzyli się z przedstawicielami Lecha Poznan, Warty Poznań, Parasola Wrocław oraz Zawiszy Bydgoszcz. - Mecze o laur zwycięstwa w obu przypadkach zakończyły się porażkami, biorąc jednak pod uwagę poziom sportowy rywali, dwa "srebra" można uznać za duży sukces - podkreśla Łukasz Stachowiak, organizator turnieju i koordynator APR Jarocin.

Piłkarze z rocznika 2004 w finale przegrali z Chojnikiem Jelenia Góra zajmując 2 miejsce - W gronie pokonanych znalazły się m. in. drużyna Lecha Poiznań, Zawiszy Bydgoszcz i Pogoń Zduńska Wola - podkreśla trener Stachowiak. Z kolei zawodnicy z rocznika 2005 w finale nieznacznie ustąpili Warcie Poznań zdobywając srebro - Pozostawiliśmy w tyle drużyny z Kalisza, Ostrowa Wielkopolskiego, Wrocławia oraz Zielonej Góry - dodaje selekcjoner jarocińskiej APR.

Wyróżnieni piłkarze z rocznika 2005:

Najlepszy bramkarz - Mateusz Kosmalski (APR Jarocin)

Najlepszy zawodnik - Kacper Grzegorczyk (Falubaz)

Wyróżnieni piłkarze z rocznika 2004:

Najlepszy bramkarz - Piotr Like (APR Jarocin)

Najelpszy zawodnik - Mikołaj Kania (Lech Poznań)

29.12.2016
Podsumowali rok działalności Akademii

Tuż przed świętami odbyła się coroczna Gala Piłkarska jarocińskiej Akademii Piłkarskiej Reissa. Gościem specjalnym wydarzenia był Piotr Reiss.

Spotkanie było okazją do podsumowania sportowej działalności klubu oraz do podziękowania wszystkim, wspierającym działalność APR. - Podsumowaliśmy występy naszych zawodników w Wielkopolsko - Lubuskich Ligach Piłkarskich, w rozgrywkach OZPN Kalisz i WZPN oraz licznych turniejach - mówi Łukasz Stachowiak, koordynator jarocińskiej APR. - Podziękowaliśmy za wspracie burmistrzowi Jarocina Adamowi Pawlickiemu, staroście Bartoszowi Walczakowi, władzom spółki Jarocin Sport oraz sponsorom, którzy pomagają w funkcjonowaniu naszej Akademii - podkreśla Łukasz Stachowiak.

Podczas gali wszyscy zawodnicy APR otrzymali statuetki za godne reprezentowanie klubu w 2016 roku oraz kalendarze.

Na koniec Piotr Reiss podziękował wszystkim zawodnikom, rodzicom oraz trenerom za wkład w rozwój jarocińskiej Akademii, zyczył wszystkim zdrowia i spokoju w święta i sukcesów w roku 2017.

W wydarzeniu, które odbyło się w JOK Jarocin, wzięło udzia blisko 400 osób, w tym ponad 200 zawodnikówe APR.

29.12.2016
AQUAPARK ZAPRASZA PO PRZERWIE TECHNOLOGICZNEJ
23.12.2016
życzenia świąteczne
« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.