Aktualności

31.01.2018
Informacja

Z przykrością informujemy, że z przyczyn technicznych dzika rzeka w Aquaparku będzie nieczynna do dnia 2 lutego 2018r. włącznie.

Za utrudnienia przepraszamy.

19.01.2018
Ruszają zapisy na półkolonie!
19.01.2018
Zmiana Regulaminu Aquaparku

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2018 roku nastąpiła zmiana Regulaminu Aquaparku w Jarocinie.

Aktualna treść Regulaminu [pobierz]

17.01.2018
Zgłoszenia Otyliada 2018

Do 15 lutego 2018 roku można się zgłaszać online na stronie www.otyliada.pl by można było wziąć udział w OTYLIADZIE. Cała Polska pływa nocą z dnia 10 marca od 18:00 do 11 marca 2018 roku do godziny 6:00 nad ranem. trzeba tylko wypełnić formularz rejestracyjny na stronie i zadeklarować ilość metrów, którą chciało by się przepłynąć. Opłata 13 zł. jeśli ktoś nie zdąży się zapisać do 15 lutego na stronie, to można się będzie jeszcze zapisywać bezpośrednio w Aquaparku - 18 zł. Już teraz ruszyła u nas sprzedaż w kasie Aquaparku. Zapraszamy całe rodziny! Nawet najmłodsi, którzy chcieli by przepłynąć na plecach swoich rodziców. Dla najmłodszych przewidziane są od głównego organizatora - OTYLIADY - maskotki foczki otyliady ale dla pozostałych uczestników minimedale! Przewidzianych jest kilka konkurencji typu najdłuższy dystans, najstarszy zawodnik, najmłodszy zawodnik, największa rodzina.... za które uczestnicy dostaną specjalne medale OTYLIADY 2018.

09.01.2018
Arka Gdynia na zgrupowaniu w Jarocinie
Piłkarze pierwszoligowego zespołu Arka Gdynia rozpoczęli wczoraj zimowy obóz sportowy w Jarocinie.  Podczas tygodniowego zgrupowania gdynianie przetestują zmodernizowane boisko na obiektach Jarocin Sport. Zwieńczeniem treningów będzie sparing z Miedzią Legnica.
Boisko ze sztuczna trawą, na którym przez najbliższy tydzień codziennie będą trenowali piłkarze „Arki” jest jednym z najlepszych boisk tego typu w Polsce. Uzyskało certyfikat FIFA QUALITY PRO, którym może poszczycić się tylko 17 boisk w Polsce. W Jarocinie sztab szkoleniowy Arki skupi się przede wszystkim na pracy nad wytrzymałością i siłą. W programie szkoleniowym przewidziane są także zajęcia na siłowni i basenie. Pod koniec zgrupowania, w sobotę – 13 stycznia o godz. 13, zawodnicy Leszka Ojrzyńskiego rozegrają sparing z Miedzią Legnica. Ubiegłoroczni zdobywcy Pucharu Polski trenują w Jarocinie w składzie: bramkarze: Krzysztof Pilarz, Szymon Więckowicz, Kacper Krzepisz; obrońcy: Tadeusz Socha, Damian Zbozien, Michał Marcjanik, Dawid Sołdecki, Adam Marciniak, Frederik Helstrup, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak, Fabian Lengiewicz; pomocnicy: Antoni Łukasiewicz, Michał Nalepa, Yannick Sambea, Marcus, Luka Zarandia, Siergiej Kriwiec, Patryk Kun, Grzegorz Piesio, Mateusz Szwoch, Oskar Ryk; napastnicy: Rafał Siemaszko, Ruben Jurado, Jan Łoś, Michał Żebrakowski.

 

 

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.