Aktualności

19.08.2014
AQUAAEROBIK

Zapraszamy na pierwsze zajęcia w nowym sezonie w dniu 3 września 2014 roku (środa), godzina 19:30.

Zajęcia odbywać się będą w każdą środę o godzinie 19.30 oraz 20.30. Koszt jednorazowych zajęć: 16,00 zł. Szczegółowe informacje: 503 190 790.

Trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących, zapobiega stresom, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Ta forma aktywności fizycznej mająca już wiele zwolenniczek, adresowana jest do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej. Ważny jest fakt, iż aerobic w wodzie nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ cały czas ćwiczy się w styczności z podłożem.

Podczas aqua aerobiku odciążony jest cały układ kostno-stawowy, z tego względu ta forma ruchu polecana jest również osobom, które chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają problemy  z kręgosłupem i stawami oraz paniom w ciąży. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Serdecznie zapraszamy!

06.08.2014
Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę sali sportowej w Mieszkowie

Mury sali sportowej w Mieszkowie pną się w górę.

2 sierpnia 2014 roku odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Mieszkowie, która oficjalnie pieczętuje rozpoczęcie inwestycji wartej 1,5 mln zł.

Wmurowania dokonał Burmistrz Jarocina Stanisław Martuzalski w asyście zastępcy Mikołaja Kostki, Prezesa Jarocin Sport Leszka Mazurka oraz dyrektor SP w Mieszkowie Marleny Naklickiej. W uroczyści licznie wzięli udział mieszkańcy Mieszkowa, czekający na budowę tego obiektu wiele lat, radni miejscy opraz przedstawiciele projektantów i wykonawców obiektu. Na zgromadzonych gości czekał poczęstunek przygotowany przez inwestora, czyli spółkę Jarocin Sport.

 


 

05.08.2014
PROMOCJA Wakacyjna

30.07.2014
WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO
Burmistrz Jarocina oraz Spółka Jarocin Sport zapraszają na uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę sali sportowej w Mieszkowie. Uroczystość rozpocznie się 2 sierpnia o godzinie 16.00 w Mieszkowie.
23.07.2014
Sala Sportowa w Mieszkowie

INWESTOR NA PLACU BUDOWY

Prezes Zarządu Jarocin Spoort Sp. z o.o. w Jarocinie Leszek Mazurek wraz z kierownikiem marketingu Martą Parużyńską-Jankowiak w czasie trwania robót budowlanych.

« 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.