Aktualności

21.03.2017
Centrum rozrywki w Jarocin Sport

Ambitne plany rozbudowy stawia przed sobą spółka Jarocin Sport. Do końca 2018 roku w Jarocinie, na bazie istniejących już obiektów ma powstać centrum rozrywki z dodatkowym basenem do nauki pływania, lodowiskiem i kręgielnią.

Nowoczesny AquaPark, który cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników pływania i wodnego relaksu rozbudowany zostanie o mały basen szkoleniowy. Brodzik będzie wykorzystywany głównie do coraz popularniejszych lekcji oswajania z wodą dla niemowląt oraz nauki pływania dla przedszkolaków i najmłodszych klas szkoły podstawowej, a także zajęć rekreacyjno - sportowych dla dorosłych - aqua aerobik i aqua fitness  - informuje Przemysław Musielak, prezes Jarocin Sport. Dodatkowo w ramach rozbudowy Aquaparku powiekszone ma być saunarium ze strefą wypoczynku oraz sala aromaterapii.

Nie lada zadaniem będzie przebudowa, powstałego na początku lat 70 ubiegłego wieku, basenu odkrytego. Basen wymaga całkowitej przebudowy i dostosowania do nowoczesnej technologii i oczekiwań mieszkańców - podkreśla Przemysław Musielak. Po przebudowie, basen ze sportowego zmieni się w rekreacyjny z atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nowością dla mieszkańców Jarocina i okolicy będzie lodowisko z wypożyczalnią sprzętu, szatniami i barem. Atrakcyjne miejsce do spędzania wolnego czasu dla osób w każdym wieku zbudowane zostanie w systemie lekkiej hali. Jako lodowisko wykorzystywane będzie od listopada do marca, natomiast w pozostałych miesiącach obiekt będzie służył do organizowania różnego rodzaju wydarzeń i eventów: koncertów, wystaw, targów. Można je będzie także wykorzystać jako boisko sportowe, czy rolkowisko. Powstałe w hali zaplecze sanitarne i szatnie będą stanowiły równocześnie zaplecze basenów odkrytych.

W podpiwniczeniu zaplecza lodowiska i basenu pojawią się kręgielnia oraz sale sportowo - rekreacyjne. Sala bowlingowa będzie dysponować aż sześcioma torami, dzięki czemu w komfortowych warunkach będzie można przeprowadzać zacięte rozgrywki. Sale będą wykorzystywane także do zajęć i pojedynków w tenisie stołowym, a także sportach siłowych, takich jak podnoszenie ciężarów oraz sporty walki.

Spólka przymierza się też do budowy sali wielofunkcyjnej, w której będzie można organizować imprezy dla 300 osób.

Inwestycja ma kosztować ok. 20 mln zł. W części sfinansowana będzie ze środków budżetowych gminy Jarocin, część pochodzić będzie z kredytu bankowego.

 

17.03.2017
NOWE LAMPY NA SOLARIUM
10.03.2017
GORĄCA WIOSENNA PROMOCJA
09.03.2017
SUPER PROMOCJA W AQUAPARKU
09.03.2017
REZERWACJA BASENU SPORTOWEGO

W dniu 11 marca 2017r. w godzinach od 13:00 do 15:00 rezerwacja całego basenu sportowego.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.