Aktualności

24.08.2015
ROCK RUN - PÓŁMARATON
21.08.2015
KONCERT ZESPOŁU LUXTORPEDA

KONCERT ZESPOŁU LUXTORPEDA

Serdecznie zapraszamy na Koncert zespołu Luxtorpeda, który odbędzie się w dniu 20 września 2015 roku od godziny 19:30 na parkingu Aquaparku w Jarocinie, przy ul. Sportowej 6. Wstęp wolny.

Organizację koncertu wspiera Gmina Jarocin oraz Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Jarocinie.

Więcej szczegółów wkrótce.

18.08.2015
OGŁOSZENIE O WYDZIERŻAWIENIU BARU

OGŁOSZENIE O WYDZIERŻAWIENIU BARU GASTRONOMICZNEGO

W AQUAPARKU

Zarząd Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie wydzierżawi na okres maksymalnie 36 miesięcy od dnia 1 września 2015 roku pomieszczenia baru gastronomicznego (AQUA-BAR) w Aquaparku w Jarocinie, przy ul. Sportowej 6 z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej. Bar gastronomiczny na terenie Aquaparku w Jarocinie podzielony jest na dwie strefy suchą (dla osób nie kąpiących się, osób zewnętrznych) oraz strefę moką dla użytkowników Aquaparku połączoną bezpośrednio z częścią rekreacyjną Aquaparku. Bar gastronomiczny częściowo wyposażony w urządzenia gastronomiczne, które wynajmujący również jest w stanie podnająć. W gestii najemcy wyposażenie szklane (szklanki, filiżanki, talerzyki, sztućce wg uznania najmecy).

Łączny metraż pomieszczeń baru gastronomicznego wraz z zapleczem sanitarno - socjalnym 149,80 m2. Do wykorzystania również w okresie wiosenno - letnim taras na zachodniej części dachu Aquaparku po akceptacji przez Zarząd Spółki propozycji najemcy co do jego zagospodarowania. Ewentualny koszt zagospodarowania tarasu pokrywa najemca.

Bar gastronomiczny na terenie Aquaparku w Jarocinie powinien mieć w swojej ofercie szybkie dania typu fast-food, napoje ciepłe i zimne, desery, lody itp. Niedopuszczalna jest sprzedaż alkoholu. Aquapark czynny jest codziennie w godzinach od 6:30 do 22:00. W okresie swiąt Aquapark czynny krócej bądź całkowicie zamknięty, w zależności od ważności dnia wolnego od pracy. Raz w roku Aquapark nieczynny przez okres minimum 2 tygodnie w czasie przerwy technologicznej. O terminie przerwy technologicznej najemca będzie informowany z wyprzedzeniem przez Zarząd Spółki. Godziny otwarcia baru gastronomicznego najemca powinien dostosować do panującego obłożenia.

Osoby zainteresowane dzierżawą baru gastronomicznego mogą składać oferty cenowe (propozycja ceny miesięcznej dzierżawy) po uprzedniej wizji lokalnej do dnia 27 sierpnia 2015 roku do godziny 12:00. Propozycja cenowa powinna zawierać oprócz oferty cenowej, godziny otwarcia baru, a także propozycje oferty do sprzedaży.

Oferty należy złożyć osobiście w siedzibie Spółki lub drogą elektroniczną na adres sekretariat@hoteljarocin.pl Aby umówić się na wizję lokalną należy skontaktować się z sekretariatem Spółki pod numerem tel. 627473104 wew. 250.

 

 

18.08.2015
NOCLEGI ROCK RUN JAROCIN

Dla wszystkich uczestników Półmaratonu Rock Run Jarocin przedstawiamy specjalną ofertę noclegu w Pałacu Radolińskich (ul. Park, Jarocin) oraz Schronisku przy Zespole Szkół Nr 5 w Jarocinie (ul. Waryńskiego 11) w cenie 35,00 złotych / 1 osoba.

Rezerwacje oraz szczegóły pod numerem telefonu 511 353 378 oraz recepcja@hoteljarocin.pl

29.07.2015
KAMERA ONLINE

Informujemy, że udostępniliśmy dla Państwa możliwość oglądania obrazu "na żywo" z kompleksu basenów odkrytych.

Kamery online dostępne pod adresem: http://www.exsystem.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=134

 

 

« 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.