Aktualności

10.02.2017
Wygraj Romantyczną Kolację

Już za kilka dni Święto Zakochanych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was Walentynkowy Konkurs Fotograficzny ze wspaniałą nagrodą - romantyczną kolacją dla dwojga w Restauracji Hotelu Jarota w Jarocinie. Wystarczy na podany na plakacie adres przesłać swoje zdjęcie, przedstawiające uczucia na tle autobusu, przystanku lub innego elementu związanego z Jarocińskimi Liniami Autobusowymi. Regulamin w załączniku. Dla autorów najciekawszych i najbardziej zaskakujących zdjęć przygotowaliśmy nagrody:

I miejsce - romantyczna kolacja dla dwojga 

II, III miejsce - wydruk zdjęcia - obraz na płótnie 100x70cm 

Wszystkie przesłane do nas fotografie ukażą się na Facebooku na profilach naszych współorganizatorów zabawy - Jarocińskich Linii Autobusowych oraz Jarocin Sport. 

Swoje zdjęcia przesyłajcie na adres: kontakt@prmotion.pl do poniedziałku 13.02.2017r. do godziny 22.00. 

[Pobierz regulamin]  

08.02.2017
Ferie z jajowatą piłką

W miniony piątek zakończyły się ferie organizowane przez Rugby Klub Sparta Jarocin. Podczas siedmiogodzinnych zajęć dzieci nie tylko trenowały, ale brały także udział w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów, m. in. w zajęciach w Aquaparku oraz były na seansie w kinie "Echo".

Każdego dnia półkolonii odbywał się trening, podczas którego dzieci uczyły się i doskonaliły podania oraz grały w tagi, czyli bezkontaktową odmiane rugby, w której piłkę można podawać jedynie do tyłu, a punkty zdobywa się poprzez przyłożenia - Szkoliliśmy umiejętności i przygotowywaliśmy dzieci do sezonu i do gry w szkołach. Poza tym niemal codziennie byliśmy na basenie, atrakcjami były również: kino, gry i zabawy, quizy, wykłady i lekcje z rugby - poinformował Błażej Kalinowski, trener Rugby Klub Sparta Jarocin.

W półkoloniach wzięło udział kilkunastu adeptów rugby, wśród których byli zawodnicy Sparty, jak i dzieci spoza klubu. Treningi odbywały się w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport.

08.02.2017
PRZYJĘCIA KOMUNIJNE
07.02.2017
Półkolonie w świecie wody

10 godzin w basenie, zajęcia taneczne, manualne, wycieczki do Straży Pożarnej, Komendy Policji - to tylko niektóre atrakcje zimowych półkolonii organizowanych przy współpracy spółki Jarocin Sport oraz szkoły nauki doskonalenia pływania "Wodny Świat"

W zajęciach biorą udział dzieci w wieku 5 - 12 lat. - Półkolonie w spółce Jarocin Sport zorganizowaliśmy już po raz szósty. Obecnie jesteśmy w trakcie II turnusu - podkreśliła Aneta Matela - Sewiło, koordynator programu "Wodny Świat". W czasie ośmiogodzinnego pobytu dzieci nie tylko spędzają czas na basenie, ucząc się pływać i bawiąc w aquaparku, ale również biorą udział w zajęciach tanecznych oraz manualnych.

W czasie I turnusu półkoloniści zwiedzili jarocińską komendę policji oraz straży pożarnej. - Zabraliśmy dzieci także do Spichlerza Polskiego Rocka, a pod koniec turnusu wybraliśmy sie do kina - dodała koordynator projektu. 

 

06.02.2017
FERIE NA SPORTOWO

Bardzo aktywnie spędzili pierwszy tydzień ferii młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Jaroty Jarocin. Oprócz codziennych treningów korzystali z basenu, chodzili do kina, a główną atrakcją zajęć był wyjazd na stadion poznańskiego Lecha.

W zorganizowanych w obiektach sportowych Jarocin Sport półkoloniach wzięło udział 40 piłkarzy z rocznika 2003-2005, a także młodsi - Codziennie spotykaliśmy się na treningach, ale też mogliśmy pojechać na stadion Lecha Poznań. Dla młodych piłkarzy była to naprawdę duża frajda. Mogli zasiąść w loży prezydenckiej, zwiedzić szatnie, płytę boiska wraz z ławkami rezerwowymi - mówi Piotr Skokowski, opiekun grupy. Sportowcy uczestniczyli w zajęciach judo i aerobiku, a także byli w kinie i na basenie - Codziennie robiliśmy coś innego, nie pozwalaliśmy na nudę - dodał trener.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.