Aktualności

09.01.2018
Arka Gdynia na zgrupowaniu w Jarocinie
Piłkarze pierwszoligowego zespołu Arka Gdynia rozpoczęli wczoraj zimowy obóz sportowy w Jarocinie.  Podczas tygodniowego zgrupowania gdynianie przetestują zmodernizowane boisko na obiektach Jarocin Sport. Zwieńczeniem treningów będzie sparing z Miedzią Legnica.
Boisko ze sztuczna trawą, na którym przez najbliższy tydzień codziennie będą trenowali piłkarze „Arki” jest jednym z najlepszych boisk tego typu w Polsce. Uzyskało certyfikat FIFA QUALITY PRO, którym może poszczycić się tylko 17 boisk w Polsce. W Jarocinie sztab szkoleniowy Arki skupi się przede wszystkim na pracy nad wytrzymałością i siłą. W programie szkoleniowym przewidziane są także zajęcia na siłowni i basenie. Pod koniec zgrupowania, w sobotę – 13 stycznia o godz. 13, zawodnicy Leszka Ojrzyńskiego rozegrają sparing z Miedzią Legnica. Ubiegłoroczni zdobywcy Pucharu Polski trenują w Jarocinie w składzie: bramkarze: Krzysztof Pilarz, Szymon Więckowicz, Kacper Krzepisz; obrońcy: Tadeusz Socha, Damian Zbozien, Michał Marcjanik, Dawid Sołdecki, Adam Marciniak, Frederik Helstrup, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak, Fabian Lengiewicz; pomocnicy: Antoni Łukasiewicz, Michał Nalepa, Yannick Sambea, Marcus, Luka Zarandia, Siergiej Kriwiec, Patryk Kun, Grzegorz Piesio, Mateusz Szwoch, Oskar Ryk; napastnicy: Rafał Siemaszko, Ruben Jurado, Jan Łoś, Michał Żebrakowski.

 

 

06.01.2018
Certyfikat FIFA

Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem FIFA Modernizowane w ubiegłym roku na obiektach Jarocin Sport boisko ze sztuczną nawierzchnią uzyskało certyfikat FIFA QUALITY PRO. Dokument potwierdzający najwyższą jakość boiska ze sztucznej trawy posiada jedynie 17 boisk w Polsce.

 

 

Pełnowymiarowe boisko treningowe zostało zmodernizowane pod koniec ubiegłego roku. Inwestycja została zrealizowana przy wsparciu środków pozyskanych przez Gminę Jarocin z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Nowoczesny obiekt uzyskał certyfikat FIFA, który jest potwierdzeniem najwyższej jakości. - Potwierdzenie wymogów pozwalających uzyskać certyfikat wymagało wizytacji przedstawicieli licencjonowanego przez FIFA laboratorium z Ghent University i przeprowadzenia szeregu testów sprawdzających m.in. interakcję nawierzchni z piłką, równość boiska, jego wymiary, jakość wykonania, rodzaj i jakość zastosowanych materiałów, takich jak: sztuczna trawa, mata elastyczna, granulat SBR oraz osprzętu: bramki, chorągiewki – informuje Marcin Jantas, prezes spółki Jarocin Sport. W ramach certyfikacji pobrane zostały również próbki zastosowanych materiałów, które przetestowano laboratoryjnie. - Przeprowadzone testy zarówno w warunkach laboratoryjnych jak i na obiekcie potwierdziły spełnienie wszystkich wymogów wymaganych do uzyskania certyfikatu – dodaje prezes Jarocin Sport.

Już 10 stycznia piłkarze ekstraklasy z klubu Arka Gdynia, przebywający na zgrupowaniu na obiektach Jarocin Sport, będą mieli możliwość przetestowania murawy.

 

06.12.2017
Przerwa techniczna

Przypominamy, że w okresie od dnia 16 do 29 grudnia 2017r. Aquapark będzie nieczynny z powodu przerwy technologicznej. W dniu 15 grudnia basen będzie czynny do godziny 22.00, a od 30 grudnia otwarty od godziny 6.30.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

 

05.12.2017
OTYLIADA 2018

UWAGA!

Ruszyły elektroniczne zapisy uczestników na OTYLIADĘ 2018. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wspólnie z nami spróbować swoich sił w akcji "Cała Polska pływa nocą" w dniu 10 marca 2018 od godziny 18:00 do 11 marca 2018 roku do godziny 6:00 rano. Mile widziane całe rodziny, każdy sam wybiera, ile chciałby przepłynąć metrów, każdy otrzymuje mini medal uczestnika. Warto się zapisać, gdyż rozdawane będą także za wyniki medale i certyfikaty :) Do udziału w 2018 roku przystąpiło 40 pływalni, w tym także i my, dlatego gorąco zachęcamy już do zapisów na stronie www.otyliada.pl - zapisy trwają do 11 lutego, choć ilość miejsc na pływalni jest ograniczona. Zapraszamy do zapisów :)

05.12.2017
Turniej Jarota Cup 2017

Polonia Środa Wielkopolska i Stainer Polonia Leszno - to dwie drużyny, które zwyciężyły podczas turnieju Jarota Cup, który odbył się w ubiegły weekend w Jarocinie. Ostatecznie młodzi piłkarze JKS Jarota Jarocin podczas pierwszego dnia turnieju zajęli trzecie i ósme miejsce, w niedzielę zaś zawodnicy gospodarzy uplasowali się na 6 i 7 miejscu.

 

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.