Aktualności

04.09.2017
AQUAAEROBIK

Aquaaerobik

Trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących, zapobiega stresom, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Ta forma aktywności fizycznej mająca już wiele zwolenniczek, adresowana jest do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej. Ważny jest fakt, iż aerobic we wodzie nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ, cały czas ćwiczy się w styczności z podłożem.

Podczas aqua aerobiku odciążony jest cały układ kostno-stawowy, z tego względu ta forma ruchu polecana jest również osobom, które chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają problemy z kręgosłupem i stawami oraz paniom w ciąży. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Zajecia odbywają się w każdą środę o godzinie 19.30. Koszt jednorazowych zajęć: 16,00 zł. Szczegółowe informacje: 503 190 790. Pierwsze zajęcia w nowym sezonie odbędą się w dniu 6 września 2017 roku (środa).

 

31.08.2017
Wielkie nurkowanie w Aquaparku

Prawie 70 osób wzięło udział w akcji "Nurkowanie w Aquaparku" - Wszyscy byli zadowoleni zwłaszcza, że można było skorzystać z bezpłatnej lekcji pod nadzorem szkoleniowca - powiedziała Ewa Łagódka instruktor nurkowania.

Amatorzy nurkowania mogli spróbować swoich sił od godzin popołudniowych aż do wieczora. Chętnych do nurkowania w jarocińskim Aquaparku nie brakowało. 

 

29.08.2017
RUSZA NOWY SEZON!
23.08.2017
Spróbuj nurkowania z instruktorem

Ciekawi podwodnego świata będą mogli spróbować zanurkować z profesjonalnym sprzętem do nurkowania. Akcja "Wielkie nurkowanie w Aquaparku" odbedzie się w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia, na jarocińskim basenie.

Pierwsza podróż w podwodny świat odbędzie się z instruktorem, który zapozna ze sprzętem i podstawowymi znakami nurkowymi oraz zasadami bezpieczeństwa.

10.08.2017
Aktywny tydzień z Jarotą

18 adeptów piłki nożnej wzięło udział w półkoloniach, zorganizowanych przez JKS Jarota. W ciągu tygodniowego programu, pełnego atrakcji, nie zabrakło aktywności sportowych. Poza tym chłopcy spróbowali sił w paintball'u elektronicznym, zawitali jarocińskich instytucji kultury - Kina Echa i Spichlerza Polskiego Rocka, a podczas jednodniowego pobytu w Poznaniu zwiedzili INEA Stadion.

Letnie półkolonie zorganizowane przez JKS Jarota trwały od 31 lipca do 4 sierpnia. Opiekunami uczestników przedsięwzięcia byli trenerzy Akademii Jaroty - Piotr Skokowski i Krzysztof Matuszak.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.