Aktualności

28.09.2017
ZAPISZ SIĘ NA KURS NURKOWANIA

 

Uprzejmie informujemy, że trwaja zapisy na kurs podstawowy nurkowania PADI Open Water Diver. Szkolenie rusza 7 października o 14:00, kontakt Ewa 796 995 630.

20.09.2017
Zacznij piłkarską przygodę

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września.

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej od 11 lat sponsorowany jest przez markę Tymbark, a od roku także przez firmę Electrolux. Tak jak w poprzednich latach w rozgrywkach uczestniczyć mogą Szkoły Podstawowe, Uczniowskie Klubu Sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także organizacje prowadzące działalność sportowo - edukacyjną. W tym roku, po raz pierwszy w historii, do rywalizacji mogą przystąpić również Klubu Sportowe, rejestrując zawodników według zasad zawartych w regulaminie turnieju. Zespoły można zgłaszać do 30 września przez stronę www.zpodworkanastadion.pl Jak co roku dziewczęta i chłopcy uczestniczący w Turnieju podzieleni będą na trzy kategorie wiekowe: U-8, U-10 i U-12. Wszyscy rozpoczną rozgrywki w swoich miastach i gminach, gdzie stawką jest awans do Finałów Wojewódzkich, aby na nich powalczyć o mistrzostwo województwa i wyjazd do Warszawy na Finał Ogólnopolski. To tam najlepsi powalczą o Wielki Finał na stadionie PGE Narodowym. Nagrodą główną dla zwycięzców będzie możliwość obejrzenia meczu kadry Adama Nawałki i osobistego spotkania z reprezentantami Polski. Szczegółowe informacje nt. turnieju znajdują się na stronach: www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl

13.09.2017
ROCK RUN 2017

Ponad 400 biegaczy z całej Polski wzięło udział w RockRun Jarocin. Wydarzenie odbyło się przy obiektach Jarocin Sport m. in. na stadionie lekkoatletycznym oraz przy basenach odkrytych.

fot. Tomasz Bartkowiak

06.09.2017
Jubileusz

50 lat pracy gospodarza Victorii i Jaroty Jubileusz 50-lecia pracy na stanowisku gospodarza boiska miejskiego, a zarazem pracy w Victorii Jarocin i JKS Jaroty Jarocin, obchodził Tadeusz Owczarski. Uroczystość wręczenia srebrnej odznaki honorowej Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyła sie w ubiegłą sobotę, w przerwie meczu Jaroty Jarocin z GKS-em Przodkowo. 

W przerwie meczy Jaroty Jarocin z GKS-em Przodkowo przedstawiciele zarządu jarocińskiego klubu oraz Robert Kaźmierczak, wiceburmistrz Jarocina, zaprosili na środek murawy jubilata. Pan Tadeusz otrzymał srebrną honorową odznakę Polskiego Związku Piłki Nożnej, puchar od prezesa Wielkopolskiego ZNP - Pawła Wojtali, list gratulacyjny od burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego, a także drobne upominiki i kwiaty. - Bardzo dziękuję za wyróżnienie, jak długo będę mógł, tak długo będę pomagał. Zobaczymy, na ile pozwoli zdrowie - zapowiedział jubilat. 

fot. JKS Jarota

 

05.09.2017
Wygraj darmowy karnet na basen

Wyjątkowo, bo konkursowo rozpoczął się rok szkolny w jarocińskim aquaparku. Do wygrania jest 3-miesięczny karnet dla dziecka wraz z opiekunem oraz 10 całodziennych wstępów do aquaparku wraz z opiekunem.

Konkurs plastyczny pt. "Nurek w sprzęcie kojarzy mi się z ..." przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jak zapewniają organizatorzy - Jarocin Sport Sp.z  o.o. w Jarocinie - Nie ma znaczenia czy ktoś będzie malował, rysował, czy przygotuje prace wydzieraną palcami. Technika jest dowolna. - informuje Ewa Łagódka - specjalista ds. promocji i marketingu w spółce. Chętni uczniowie mogą składać swoje prace do 30 września 2017r. Oprócz tego uczestnicy muszą wypełnić formularz konkursowy, który znajduje się na stronie www.jarocinsport.pl

Nagrodą główną w konkursie jest 3-miesięczny karnet na basen. Jury przyzna także 10 wyróżnień w postaci całodziennych wstępów na basen wraz z opiekunem. Szczegóły w regulaminie.

[Pobierz materialy konkursowe]

 

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.