Aktualności

10.04.2019
Jacuzzi na strefie saun

Długo oczekiwana nowa włoska pompa do jacuzzi na strefie sauny jest już u nas! Także dzisiaj zakładamy i już jutro będzie podwójna moc bąbelków! Dzisiaj jacuzzi będzie nieczynne, przepraszamy za utrudnienia.

10.04.2019
Pierwszy turniej SBG CUP w Jarocinie za nami!

4 weekendy rywalizacji, 52 drużyny, 850 zawodników, 245 spotkań – tak pokrótce wyglądał Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej z cyklu SGB CUP, który po raz pierwszy odbył się w Jarocinie.
W wydarzeniu udział wzięły drużyny z całej Polski występujące w najwyższych ligach swojego regionu.

Rocznik 2009 – 12 drużyn

 

AP Reissa Kalisz, LPFA SP 72 Poznań, Akademia Talentów, Warta Poznań, Błękitni Wejherowo, Osiczanka Osice, AT Krotoszyn, AP Choszczno, LKS Ślesin, Warta I Poznań,  AP Konin, AP Choszczno II,  AP Gostyń,  LPFA SP72 Poznań II

1 miejsce: Warta Poznań 2009

2 miejsce: Football Academy Leszno

3 miejsce: Akademia Piłkarska Gavia Choszczno Sp. z o.o.
 

Rocznik 2008 – 12 drużyn

 

 UKS Śrem, Calisia Kalisz, Sportowa Częstochowa, MKS Mieszko Gniezno, PSV Łódź, Szkółka Piłkarska GOKSiR, LKS Ślesin, Piast Łubowo,  UKS Orlik Mosina, Football Factory Przecław,  GKS Krzemieniewo , Wielkopolska Komorniki

1 miejsce: PSV Łódź

2 miejsce: Football Factory Przecław

3 miejsce: UKS Śrem

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2007 – 14 drużyn 

 

FC Wrocław Academy 2007, Akademia Piłkarska Reissa, MKS WKRA Bieżu

ń Miasto Mińsk Mazowiecki, Akademia Piłkarska Gavia Choszczno Sp. z o.o.,Klub Sportowy Armado PSS Junior Koziegłowy, Akademia Piłkarska "Wielkopolska" Komorniki, Antonio Jarocin, KP Calisia 14 Kalisz

1 miejsce: FC WROCŁAW ACADEMY

2 miejsce: Calisia Kalisz

3 miejsce: Antonio Jarocin

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2005 – 14 drużyn

 

FASE Szczecin / Gwarek Tarnowski Góry / MKS Mieszko Gniezno / PSV Łódź / LKS Chlebnia / MOSiR Mińsk Mazowiecki / Orzeł Zabkowice Śląskie / Calisia Kalisz / Jarota Jarocin / Orły Zielonka / LKS Malina Piątek / Jedność Żabieniec /??

1 miejsce: FASE Szczczecin

2 miejsce: PSV Łódź

3 miejsce: JKS Jarota Jarocin


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

01.04.2019
Nowy grafik zajętości torów na basenie!

Prosimy zapoznać się z nowym
grafikiem zajętości torów,
który obowiązuje od 1 kwietnia 2019 roku

 

Link do strony, gdzie umieszczony jest grafik tutaj

20.03.2019
Pobili rekord - przepłynęli ponad 600 kilometrów!

Przez całą noc, z 16 na 17 marca w Aquaparku w Jarocinie nie gasło światło. Pływalnię opanowali uczestnicy VI Nocnego Maratonu Pływania "Otyliada 2019". W ciągu 12 godzin 76 pływaków pokonało 622 kilometry i 355 metrów. To aż o 76,89 km więcej niż w zeszłym roku!

Po raz drugi w jarocińskim Aquaparku odbył się Ogólnopolski Maraton Pływacki "Otyliada 2019" - Celem imprezy jest zachęcenie Polaków do aktywności fizycznej i promocja pływania jako uniwersalnej dyscypliny sportowej, mającej ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka - podkreśla Ewa Łagódka, manager Aquaparku. W Jarocinie efekt tej akcji jest, bo zarejestrowało się więcej pływaków niz w ubiegłym roku.

Po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Piotr Płusa, który przepłynął 30 kilometrów 550 metrów. To aż 1222 długości basenu. 2 miejsce zajął Tomasz Radziejewski z wynikiem 26 kilometrów 750 metrów, a 3. Łukasz Mroźny przepływając 24 kilometry 375 metrów. Wśród kobiet zwyciężyła Dorota Płusa osiągając wynik 21 kilometrów 725 metrów, tuż za nią uplasowała się Aleksandra Adamska - 18 kilometrów 025 metra. Na podium stanęła także Anna Szarańska - 15 kilometrów 300 metrów.

Za udział w akcji uczestnicy otrzymali medale, a specjalnie wyróżnieni zostali najstarsi oraz najmłodsi uczestnicy "Otyliady" - 65-letni Pan Andrzej, najmłodszym 5 letnia Maja. Najliczniejszą rodziną startującą w Jarocinie była 9-osobowa rodzina Lipowiczów. - Jestem dumna, że kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy się przede wszystkim bawić pływaniem - mówi Ewa Łagódka. - Wygrała zdrowa rywalizacja, która napędzała uczestników by walczyć nie tylko o miejsce na podium, ale przede wszystkim walczyć o własne rekordy życiowe - dodaje.

 

 

14.03.2019
Mobilna Akademia Młodych Orłów

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Jarocinie

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów, nauczycieli, wychowawców i wszystkich chętnych w ramach projektu Mobilna Akademia Młodych Orłów. Szkolenie odbędzie sie 20 marca w godz. 16-19 na terenie obiektów spółki Jarocin Sport. Projekt PZPN - Mobilna Akademia Młodych Orłów ma na celu wyłonienie największych talentów w naszym kraju, podniesienie świadomości, a także jakości piłkarskiej edukacji.

Już 20 marca 2019 roku w Jarocinie, wykwalifikowany zespół trenerski - Błażej Czyżewski oraz Jakub Wojtkowiak - przekażą najnowsze trendy szkoleniowe oraz poprowadzą praktyczny pokazu treningu. Spotkanie rozpocznie wykład teoretyczny, który odbędzie się 20 marca 2019 roku o godzinie 16:00 w obiektach Jarocin Sport przy ul. Sportowej 6. Tuż po wykładzie odbędzie się trening pokazowy oraz gra selekcyjna, w których udział wezmą wcześniej wyselekcjonowani zawodnicy z kategorii Orlik i Młodzik. Każdy z uczestników szkolenia otrzyma darmowy zestaw materiałów szkoleniowych.

Trenerzy, nauczyciele posiadający wiedzę dotyczącą utalentowanych zawodników i zawodniczek, proszeni są o kontakt, co pomoże w ewentualnym powołaniu zawodników na wydarzenie Mobilnego AMO.

Harmonogram 20.03.2019 r.

16.00 Wykład teoretyczny: Intensywność treningowa.

17.00 Trening pokazowy dla kategorii Orlik: Przenoszenie ciężaru gry w wolne strefy boiska.

18.00 Gra selekcyjna dla kategorii Młodzik

18.45 Podsumowanie szkolenia/Dyskusja

Szkolenie jest bezpłatne, a zarejestrowanie na wydarzenie w celu zdobycia punktów do certyfikatu dla trenerów/instruktorów odbywa się poprzez portal PZPN24 http://www.pzpn24.pzpn.pl

Trenerzy nieposiadający konta na portalu PZPN 24 zobligowani są do jego założenia w celu rejestracji na szkolenie Mobilnego AMO - Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy w linku poniżej.

https://youtu.be/LiatNyoXEDQ

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.