Aktualności

07.02.2017
Półkolonie w świecie wody

10 godzin w basenie, zajęcia taneczne, manualne, wycieczki do Straży Pożarnej, Komendy Policji - to tylko niektóre atrakcje zimowych półkolonii organizowanych przy współpracy spółki Jarocin Sport oraz szkoły nauki doskonalenia pływania "Wodny Świat"

W zajęciach biorą udział dzieci w wieku 5 - 12 lat. - Półkolonie w spółce Jarocin Sport zorganizowaliśmy już po raz szósty. Obecnie jesteśmy w trakcie II turnusu - podkreśliła Aneta Matela - Sewiło, koordynator programu "Wodny Świat". W czasie ośmiogodzinnego pobytu dzieci nie tylko spędzają czas na basenie, ucząc się pływać i bawiąc w aquaparku, ale również biorą udział w zajęciach tanecznych oraz manualnych.

W czasie I turnusu półkoloniści zwiedzili jarocińską komendę policji oraz straży pożarnej. - Zabraliśmy dzieci także do Spichlerza Polskiego Rocka, a pod koniec turnusu wybraliśmy sie do kina - dodała koordynator projektu. 

 

06.02.2017
FERIE NA SPORTOWO

Bardzo aktywnie spędzili pierwszy tydzień ferii młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Jaroty Jarocin. Oprócz codziennych treningów korzystali z basenu, chodzili do kina, a główną atrakcją zajęć był wyjazd na stadion poznańskiego Lecha.

W zorganizowanych w obiektach sportowych Jarocin Sport półkoloniach wzięło udział 40 piłkarzy z rocznika 2003-2005, a także młodsi - Codziennie spotykaliśmy się na treningach, ale też mogliśmy pojechać na stadion Lecha Poznań. Dla młodych piłkarzy była to naprawdę duża frajda. Mogli zasiąść w loży prezydenckiej, zwiedzić szatnie, płytę boiska wraz z ławkami rezerwowymi - mówi Piotr Skokowski, opiekun grupy. Sportowcy uczestniczyli w zajęciach judo i aerobiku, a także byli w kinie i na basenie - Codziennie robiliśmy coś innego, nie pozwalaliśmy na nudę - dodał trener.

25.01.2017
FERIE ZE SPARTĄ

Do rozpoczęcia ferii pozostały tylko dwa dni. Jak co roku, w pierwszym tygodniu zimowych wakacji Rugby Klub "Sparta Jarocin" zaprasza chętne dzieci w wieku od 7 do 12 lat do wzięcia udziału w zabawie z jajowatą piłką w roli głównej.

Od 30 stycznia do 3 lutego w godzinach od 8:00 do 15:00 na obiektach Jarocin Sport odbywać się będą ferie organizowane przez klub "Sparty" - Wszystkich uczestników wprowadzimy w świat rugby poprzez zabawę oraz różnego rodzaju gry - zapowiadają organizatorzy. Podczas tygodniowych zajęć będzie można wziąć udział w treningach, pójść na basen oraz do kina. Koszt turnusu dla członków klubu wynosi 100 zł, a dla nienależących do klubu - 150 zł.

 

18.01.2017
SUPER PROMOCJA NA FERIE ZIMOWE
13.01.2017
NAUKA PŁYWANIA
« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.