Aktualności

01.12.2017
Nurkowanie - sposób na nudę
Tajniki nurkowania poznali uczniowie 25 klas szkół podstawowych z terenu gminy Jarocin. Do podwodnych podróży i aktywnego spędzania czasu zachęcała uczniów Ewa Łagódka, instruktorka, która prowadzi kursy nurkowania na jarocińskim basenie. Edukacyjne spotkania odbyły się w ramach akcji „Aktywny sposób na nudę”
 

Akcja „Aktywny sposób na nudę” była kontynuacją projektu „Rodzina na basenie” . W ramach kampanii odbyły się prelekcje, dotyczące nurkowania. Wzięły w nich udział dzieci ze szkół podstawowych nr 2, nr 4 i nr 5 w Jarocinie oraz placówek z Wilkowyi, Łuszczanowa, Witaszyc, Mieszkowa i Cielczy.

30.11.2017
Wręczyli honorowe piłkarskie odznaki
W miniony weekend, w przerwie meczu JKS Jarota Jarocin z Bałtykiem Gdynia, na boisku przy ul. Maratońskiej w Jarocinie, odbyła się uroczystość wręczenia honorowych odznak Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Złotą odznakę otrzymał Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina, a srebrną - Marcin Jantas, prezes zarządu Jarocin Sport.
 
– Było to podziękowanie za dotychczasową współpracę – czytamy na Facebooku JKS Jarota Jarocin. Na spotkaniu obecny był Paweł Wojtala, prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, który nie tylko wręczył wyróżnienia, ale i uhonorował dotychczasowego skarbnika klubu Jacka Nagorzyckiego.
 

 

27.11.2017
PIERNIKOWY ZAWRÓT GŁOWY
23.11.2017
JAROCIN CUP

Jarocin Cup to cykl młodzieżowych turniejów piłkarskich, w których o laur zwycięstwa będą walczyły drużyny z roczników 2004-2009. Pierwsze spotkania zostaną rozegrane w najbliższą sobotę, 25 listopada o godz. 10:00, a w kolejną niedzielę - 3 grudnia odbędzie się Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Jarocina.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków młodzieżowej piłki nożnej do kibicowania. Cykl turniejów halowych wspiera burmistrz Jarocina.

Wszystkie rozgrywki odbędą się w hali sportowo-widowiskowej Jarocin Sport przy ul. Sportowej w Jarocinie. Wstęp wolny.

 

Harmonogram:

 

25.11 - turniej rocznika 2008

 

26.11 - turniej rocznika 2009

 

2.12 - turniej rocznika 2005

 

3.12- turniej Mikołajkowy o puchar Burmistrza

 

9.12 - turniej rocznika 2006

 

10.12 - turniej rocznika 2007

 

16.12 - turniej rocznika 2004

08.11.2017
Wizyta uczniów NSP w Siedleminie w Aquaparku
W ramach realizowanego projektu „Kim będę II - prowadzenie świetlicy opiekuńczo-wychowawczej dla dzieci i młodzieży ” przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Siedlemin „Szkoła Dzieciom”, dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siedleminie odwiedziły Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie.

  Wizyta w jarocińskiej Spółce miała na celu ukazanie dzieciom zawodu ratownika. W wyjeździe wzięło udział 47 uczniów.  Ratownik przeprowadził pogawędkę na temat jego pracy, następnie zaprezentował sprzęt do ratownia zycia oraz wyjasnił, jak należy się zachowywać w wodzie. Po ciekawym zapoznaniu z zawodem ratownika, dzieci spędziły czas na zabawie w wodzie. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Siedleminie podziękowała Jarocin Sport Sp. z o.o. za miłe przyjęcie dzieci w Aquaparku i przekazanie wiedzy dotyczącej zawodu ratownika oraz za pomoc w realizacji projektu.

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.