Aktualności

23.04.2018
Dzika rzeka

Dzika rzeka będzie wyłączona dzisiaj cały dzień, ponowne otwarcie będzie jutro.

 

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

17.04.2018
TESTY SPRZĘTU NURKOWEGO w AQUAPARKU w JAROCINIE

Pokazy Sprzętu BARE 10 czerwca 2018 w Aquaparku Jarocin.

Zapraszamy wszystkich nurków do bezpłatnych testów sprzętu firmy BARE, pianki, płetwy, skafandry suche, ocieplacze, jednych z najlepszych na świecie automatów AQUATIC ATOMIC czy sprzętu do sidemountu firmy FLY.

10 czerwca od 15:30 do 20:00 będzie możliwość zanurkowaniu po okazaniu certyfikatu w sprzęcie, skafandry suche testowane pod okiem instruktora, więc nawet jeśli nie masz uprawnień do nurkowania w suchym skafandrze to przyjdź na intro nurkowe w skafandrze suchym za darmo!

Wejście dla nurków bezpłatne, cały sprzęt będzie miał na miejscu do wypożyczenia za darmo!

04.04.2018
RUSZA NOWA GRUPA ŹRÓDŁA WYOBRAŹNI

Zapraszamy na zajęcia z progamu Jarocin Sport - Źródło Wyobraźni. Na specjalnie przygotowanej slace do zabaw dzieci już od 6 miesiąca życia mogą pobawić się rzeczami, które na co dzień są dla nich niedostępne jak płyny, mazie, produkty spożywcze np. mąka... Co tydzień inne zajęcia tematyczne, różne grupy wiekowe.

Ze względu na duże zainteresowanie koordynator projektu Jarocin Sport zdecydował, że otwieramy nową grupę - WTOREK godzina 16:30

Kontakt: 606 929 789 lub na maila: zrodlowyobrazni@jarocinsport.pl

30.03.2018
Życzenia Świąteczne

Wszystkim mieszkańcom skałdamy życzenia świąteczne: Wesołych Świąt!

13.03.2018
Jarocin Gospodarzem Mistrzostw Europy w Rugby

Mecz Polski z Ukrainą, rozegrany na stadionie w Jarocinie, zainauguruje Mistrzostwa Europy w rugby do lat 18. W ramach rozgrywek w sześciu miastach Wielkopolski rywalizować będzie już wkrótce 16 najlepszych drużyn Europy. Wstęp na mecze jest bezpłatny. Zapraszamy do wspólnego kibicowania.

Po raz drugi impreza tej rangi zostanie rozegrana w Polsce. Pierwszy raz Mistrzostwa Europy w rugby do lat 18 odbyły się w 2014 roku. Organizatorem Euro Rugby 2018 jest Wielkopolski Okręgowy Związek Rugby. W zawodach weźmie udział 16 drużyn, które będą rywalizowały na boiskach w Jarocinie, Żerkowie, Komornikach, Poznaniu, Grodzisku Wielkopolskim oraz Szamotułach. Mistrzostwa Europy zostają rozegrane w grupach Championship (o miejsca 1-8) i Trophy (o miejsca 9-16). W grupie Championship zagrają: Belgia, Francja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Portugalia, Rosja, Rumunia. W grupie Tropy wystąpią: Czechy, Litwa,
Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Polska, Szwajcaria, Ukraina.

W Jarocinie zostaną rozegrane cztery spotkania. Mecze Polski z Ukrainą oraz Niemiec ze Szwajcarią będzie można zobaczyć w sobotę, 24 marca. Na boisku przy ul. Maratońskiej w piątek, 30 marca odbędą się także 2
spotkania w ramach grupy Trophy. - To dla nas duże wyróżnienie oraz doskonała okazja do promowania Jarocina na arenie międzynarodowej – podkreśla Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina. Gmina Jarocin jest współorganizatorem przedsięwzięcia. Mecze odbywać się będą na boisku z naturalną nawierzchnią przy ul. Maratońskiej, gdzie jesienią swoje mecze rozgrywali piłkarze Jaroty Jarocin. Natomiast drużyny mieszkającą w
Jarocinie w trakcie Mistrzostw trenować będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku obiekt otrzymał certyfikaty FIFA Quality oraz World Rugby.


Harmonogram rozgrywek w Jarocinie
24 marca |12:00 |Polska – Ukraina
24 marca |15:00 |Niemcy – Szwajcaria
30 marca | 11:00 | mecz o 5. miejsce grupy Trophy
30 marca | 15:00 | mecz o 3. miejsce grupy Trophy
Mecze będą odbywały się na stadionie przy ul. Maratońskiej. Wstęp wolny.

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.