Aktualności

10.02.2017
KOLACJA WALENTYNKOWA
10.02.2017
Zagraj w turnieju halowej piłki nożnej

14 drużyn z całej Polski zagra podczas XII Mistrzostw Polski Firm Transportowych i Logistycznych halowej piłki nożnej, które odbędą się w pierwszy weekend marca w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport. Jak zapowiadają organizatorzy wciąż jeszcze można zgłaszać drużyny do rozgrywek. O ostatecznym udziale w mistrzostwach zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Turniej, który odbędzie się 4 i 5 marca zostanie rozegrany wg przepisów halowej piłki nożnej. Organizatorzy przewidują w pierwszym dniu zawodów rozgrywki w grupach systemem każdy z każdym, natomiast w drugim dniu, II rundę turnieju głównego, półfinały i finał mistrzostw. Drużyny, które po pierwszym dniu turnieju nie zakwalifikują sie do II rundy turnieju głównego, rozegrają w drugim dniu mecze o "Puchar Pocieszenia Mistrzostw". Każda drużyna uczestnicząca w mistrzostwach, bez względu na wynik sportowy, otrzyma bon towarowy na sprzęt sportowym firmy Joma.

Zainteresowani uczestnictwem w turnieju uzyskają szczegółowe informacje w firmie "Almar-Sport" S.C. z Wałbrzycha.

Dane kontaktowe:

tel / fax (74) 665 03 35, (74) 665 03 45

tel. 506 494 261, 609 203 045

e-mail: biuro@almar-sport.pl, elzbieta@almar-sport.pl, tomasz@almar-sport.pl

 

10.02.2017
Wygraj Romantyczną Kolację

Już za kilka dni Święto Zakochanych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was Walentynkowy Konkurs Fotograficzny ze wspaniałą nagrodą - romantyczną kolacją dla dwojga w Restauracji Hotelu Jarota w Jarocinie. Wystarczy na podany na plakacie adres przesłać swoje zdjęcie, przedstawiające uczucia na tle autobusu, przystanku lub innego elementu związanego z Jarocińskimi Liniami Autobusowymi. Regulamin w załączniku. Dla autorów najciekawszych i najbardziej zaskakujących zdjęć przygotowaliśmy nagrody:

I miejsce - romantyczna kolacja dla dwojga 

II, III miejsce - wydruk zdjęcia - obraz na płótnie 100x70cm 

Wszystkie przesłane do nas fotografie ukażą się na Facebooku na profilach naszych współorganizatorów zabawy - Jarocińskich Linii Autobusowych oraz Jarocin Sport. 

Swoje zdjęcia przesyłajcie na adres: kontakt@prmotion.pl do poniedziałku 13.02.2017r. do godziny 22.00. 

[Pobierz regulamin]  

08.02.2017
Ferie z jajowatą piłką

W miniony piątek zakończyły się ferie organizowane przez Rugby Klub Sparta Jarocin. Podczas siedmiogodzinnych zajęć dzieci nie tylko trenowały, ale brały także udział w atrakcjach przygotowanych przez organizatorów, m. in. w zajęciach w Aquaparku oraz były na seansie w kinie "Echo".

Każdego dnia półkolonii odbywał się trening, podczas którego dzieci uczyły się i doskonaliły podania oraz grały w tagi, czyli bezkontaktową odmiane rugby, w której piłkę można podawać jedynie do tyłu, a punkty zdobywa się poprzez przyłożenia - Szkoliliśmy umiejętności i przygotowywaliśmy dzieci do sezonu i do gry w szkołach. Poza tym niemal codziennie byliśmy na basenie, atrakcjami były również: kino, gry i zabawy, quizy, wykłady i lekcje z rugby - poinformował Błażej Kalinowski, trener Rugby Klub Sparta Jarocin.

W półkoloniach wzięło udział kilkunastu adeptów rugby, wśród których byli zawodnicy Sparty, jak i dzieci spoza klubu. Treningi odbywały się w hali widowiskowo - sportowej Jarocin Sport.

08.02.2017
PRZYJĘCIA KOMUNIJNE
« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.