Aktualności

08.05.2017
Sprawdź się, nie masz nic do stracenia!

Od nowego roku szkolnego możesz trafić do klasy o profilu piłkarskim!

Po wakacjach w Zespole Szkół Nr 5 w Jarocnie powstanie bowiem IV i VII klasa piłkarska!!! Dzięki współpracy Akademii Piłkarskiej Reisa i Gminy Jarocin będziesz mógł doskonalić swój kunszt piłkarski, także podczas zajęć szkolnych. Już 12 i 19 maja o godz. 18.00 na sztucznym boisku JarocinSport odbędą się testy kwalifikacyjne do klas o profilu piłkarskim. Startujecie?

28.04.2017
ZMIANA GODZIN OTWARCIA SAUN

ZMIANA GODZIN OTWARCIA SAUNARIUM

W dniu dzisiejszym saunarium czynne wyjątkowo od godziny 13:30.

Za utrudnienia przepraszamy.

21.04.2017
MAJÓWKA W AQUAPARKU

MAJÓWKA W AQUAPARKU

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami przerwy majowej. Aquapark Jarocin w okresie Świąt Majowych czynny będzie w nastepujących godzinach:

 

1 Maja 2017 roku - 6:30 - 22:00

2 Maja 2017 roku - 6:30 - 22:00

3 Maja 2017 roku - 6:30 - 22:00

04.04.2017
PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Godziny otwarcia obiektu Aquaparku

w okresie przerwy świątecznej

 

WIELKANOC (16.04.2017) 12:00 - 22:00

II ŚWIĘTO (17.04.2017) 10:00 - 22:00

21.03.2017
Centrum rozrywki w Jarocin Sport

Ambitne plany rozbudowy stawia przed sobą spółka Jarocin Sport. Do końca 2018 roku w Jarocinie, na bazie istniejących już obiektów ma powstać centrum rozrywki z dodatkowym basenem do nauki pływania, lodowiskiem i kręgielnią.

Nowoczesny AquaPark, który cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników pływania i wodnego relaksu rozbudowany zostanie o mały basen szkoleniowy. Brodzik będzie wykorzystywany głównie do coraz popularniejszych lekcji oswajania z wodą dla niemowląt oraz nauki pływania dla przedszkolaków i najmłodszych klas szkoły podstawowej, a także zajęć rekreacyjno - sportowych dla dorosłych - aqua aerobik i aqua fitness  - informuje Przemysław Musielak, prezes Jarocin Sport. Dodatkowo w ramach rozbudowy Aquaparku powiekszone ma być saunarium ze strefą wypoczynku oraz sala aromaterapii.

Nie lada zadaniem będzie przebudowa, powstałego na początku lat 70 ubiegłego wieku, basenu odkrytego. Basen wymaga całkowitej przebudowy i dostosowania do nowoczesnej technologii i oczekiwań mieszkańców - podkreśla Przemysław Musielak. Po przebudowie, basen ze sportowego zmieni się w rekreacyjny z atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nowością dla mieszkańców Jarocina i okolicy będzie lodowisko z wypożyczalnią sprzętu, szatniami i barem. Atrakcyjne miejsce do spędzania wolnego czasu dla osób w każdym wieku zbudowane zostanie w systemie lekkiej hali. Jako lodowisko wykorzystywane będzie od listopada do marca, natomiast w pozostałych miesiącach obiekt będzie służył do organizowania różnego rodzaju wydarzeń i eventów: koncertów, wystaw, targów. Można je będzie także wykorzystać jako boisko sportowe, czy rolkowisko. Powstałe w hali zaplecze sanitarne i szatnie będą stanowiły równocześnie zaplecze basenów odkrytych.

W podpiwniczeniu zaplecza lodowiska i basenu pojawią się kręgielnia oraz sale sportowo - rekreacyjne. Sala bowlingowa będzie dysponować aż sześcioma torami, dzięki czemu w komfortowych warunkach będzie można przeprowadzać zacięte rozgrywki. Sale będą wykorzystywane także do zajęć i pojedynków w tenisie stołowym, a także sportach siłowych, takich jak podnoszenie ciężarów oraz sporty walki.

Spólka przymierza się też do budowy sali wielofunkcyjnej, w której będzie można organizować imprezy dla 300 osób.

Inwestycja ma kosztować ok. 20 mln zł. W części sfinansowana będzie ze środków budżetowych gminy Jarocin, część pochodzić będzie z kredytu bankowego.

 

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.