Aktualności

10.08.2017
Aktywny tydzień z Jarotą

18 adeptów piłki nożnej wzięło udział w półkoloniach, zorganizowanych przez JKS Jarota. W ciągu tygodniowego programu, pełnego atrakcji, nie zabrakło aktywności sportowych. Poza tym chłopcy spróbowali sił w paintball'u elektronicznym, zawitali jarocińskich instytucji kultury - Kina Echa i Spichlerza Polskiego Rocka, a podczas jednodniowego pobytu w Poznaniu zwiedzili INEA Stadion.

Letnie półkolonie zorganizowane przez JKS Jarota trwały od 31 lipca do 4 sierpnia. Opiekunami uczestników przedsięwzięcia byli trenerzy Akademii Jaroty - Piotr Skokowski i Krzysztof Matuszak.

14.07.2017
Jarocin Festiwal 2017: Pole monitorowane i blisko wody

Tegoroczne pole namiotowe dla gości Jarocin Festiwal zlokalizowane zostało wyjątkowo na płycie głównej stadionu w Jarocinie. Organizatorzy stworzyli także specjalną strefę familijną przewidzianą dla rodzin z dziećmi oraz strefę dla "kamperowców".

Pole namiotowe zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu otwartych basenów i aquaparku. Teren będzie monitorowany, a o bezpieczeństwo gości zadbają profesjonalni ratownicy medyczni. Festiwalowicze nocujący na polu korzystać będą ze stacjonarnych pryszniców i toalet oraz prądu. Organizatorzy zapewniają też depozyt, punkt ładowania urządzeń mobilnych, chłodziarki i warniki. Nie zabraknie także strefy gastronomicznej. Na obiektach kompleksu sportowego Jarocin Sport wyznaczona została także strefa dla rodzin i strefa dla "kamperowców". Zameldowani goście festiwalowi bedą mogli nieodpłatnie korzystać z odkrytych basenów i placu zabaw bezpośrednio sąsiadujących z polem. 

Tegoroczna strefa czynna jest już od czwartku, 13 lipca od godz. 12:00 do poniedziałku 17 lipca do godz. 18:00. 

POLE NAMIOTOWE:

Cena za pobyt na polu namiotowym: 3 dni i więcej - 45 zł/os., 1 dzień - 30 zł/os.

Samodzielnie na polu będą mogły się meldować osoby powyżej 16 roku życia. Dzieci i młodzież do lat 12 (urodzone po 31 grudnia 2004r.) będą nocować na polu bezpłatnie. Podstawą weryfikacji wieku będzie dowolny dokument tożsamości (np. legitymacja szkolna). Płatność oraz rejestracja gości będzie odbywać się przy wejściu na teren pola. Płatności będą przyjmowane wyłącznie gotówką.

POLE NAMIOTOWE WRAZ ZE STREFĄ FAMILIJNĄ - JAROCIN SPORT:

Opłata za pobyt osoby w wieku powyżej 12 lat:

1 dzień - 40 zł, 4 dni 14-17 lipca - 55 zł

Opłata za pobyt osoby w wieku poniżej 12 lat:

1 dzień - 20 zł, 4 dni 14-17 lipca - 40 zł

STREFA KAMPERÓW:

Opłata jednorazowa za wjazd kampera: 200 zł

Opłata za pobyt osoby w wieku powyżej 12 lat:

1 dzień - 40 zł, 4 dni 14-17 lipca - 55 zł

Opłata za pobyt osoby w wieku poniżej 12 lat:

1 dzień - 20 zł, 4 dni 14-17 lipca - 40 zł

 

 

22.06.2017
RUSZA SEZON BASENÓW ODKRYTYCH

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie sezonu letniego basenów odkrytych w Jarocinie. Otwarcie od soboty 24 czerwca 2017r. Basen czynny codziennie w dni pogodne w godzinach od 10.00 do 19.00.

14.06.2017
REWITALIZACJA W JAROCINIE

W Jarocinie trwają przygotowania do rewitalizacji. Już dziś wiadomo, o niektórych nowych inwestycjach i przemianach miejsc, które znamy. Są plany, wizualizacje. Część inwestycji będzie realizowało miasto, ale są i takie, które planują prywatni inwestorzy. Przykładem rewitalizacji są też obiekty Jarocin Sport.

W której kamienicy powstanie kawiarnia z salą kinową? Gdzie będzie kręgielnia? Kto tworzy atrakcję turystyczną, która przyciągnie do Jarocina ludzi z całej Polski, a może nawet świata? 


Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w materiale video. 

https://www.youtube.com/watch?v=QMoiSL-OGIw

 

14.06.2017
Reprezentanci Polski trenowali w Jarocinie

Reprezentacja Polski w piłce nożnej do lat 18 przez tydzień przebywała w Jarocinie na tygodniowych konsultacjach. Młodzieżowi reprezentanci nie tylko trenowali na obiektach Jarocin Sport, ale także rozegrali mecze kontrolne z Zagłębiem Lublin i Wartą Poznań.

Obóz w Jarocinie nie był typowym zgrupowaniem, ale konsultacjami, mającymi na celu wyselekcjonowanie najbardziej zdolnych piłkarzy młodego pokolenia. Młodzieżowcy trenowali pod okiem, pochodzącego z Jarocina, trenera Wojciecha Tomaszewskiego. Wśród powołanych na zgrupowanie znaleźli się zawodnicy z całej Polski, ale także piłkarze niemieckich klubów Stuttgarter Kickers i SV Sandhausen.

Galeria zdjęcć z meczu kontrolnego z Wartą Poznań

fot. Tomasz Bartkowiak

 

 

 

Kadra U-18 na zgrupowanie w Jarocinie:

1. Bartłomiej Wdowik (Ruch Chorzów)

2. Michał Zięba (Cracovia Kraków)

3. Przemysław Zdybowicz (GKS Bełchatów)

4. Daniel Liszka (Górnik Zabrze)

5. Jakub Szymański (Górnik Zabrze)

6. Daniel Ściślak (Górnik Zabrze)

7. Szymon Łapiński (Mamry Giżycko)

8. Kacper Michalski (Pogoń Szczecin)

9. Szymon Boruń (Polonia Warszawa)

10. Filip Majchrowicz (Polonia Warszawa)

11. Daniel Pik (Polonia Warszawa)

12. Kacper Tabiś (Rozwój Katowice)

13. Daniel Cichocki (Legia Warszawa)

14. Piotr Goliasz (Stal Mielec)

15. Dominik Kowalski (Stuttgarter Kickers)

16. Nico Najda (SV Sandhausen)

17. Kacper Laskoś (Wisław Kraków)

18. Robert Ożóg (Cracovia)

19. Kamil Piątkowski (Zagłębie Lubin)

20. Maciej Warpas (Zagłębie Lubin)

21. Dawid Wach (Ruch Chorzów)

22. Jakub Sinior (Legia Warszawa)

23. Marcin Grabowski (Lech Poznań)

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.