Aktualności

16.03.2020
ZAMKNIĘCIE HOTELU

UWAGA!!!
Informacja z ostatniej chwili. Hotel Jarota w Jarocinie od jutra, tj. od 17.03.2020 r. będzie nieczynny do odwołania.
Decyzja podjęta została w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów. Wszelkie zapytania dotyczące rezerwacji grupowych prosimy kierować na maila: paruzynska@jarocinsport.pl lub kasia@jarocinsport.pl

13.03.2020
AKTUALIZACJA KOMUNIKATU O ZAMKNIĘCIU BASENU
UWAGA!!! Informacja z ostatniej chwili. Aquapark w Jarocinie od jutra, tj. od 14.03.2020r. będzie nieczynny. Decyzja podjęta została w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów. Aquapark będzie nieczynny na pewno do 26 marca 2020 roku, a możliwe że nawet dłużej - w zależności o rozwoju sytuacji w kraju. Będziemy Państwa informować o ponownym otwarciu. Oczywiście wszystkie opłacone karnety zostaną przedłużone o czas trwania przerwy. Prosimy o wyrozumiałość.
13.03.2020
ZAMKNIĘCIE BASENU!

W trosce o bezpieczeństwo klientów Zarząd Jarocin Sport wydał dzisiaj decyzję o zamknięciu basenu od dnia 16 marca 2020 roku do odwołania. Aquapark będzie nieczynny na pewno do 26 marca 2020 roku, a możliwe że nawet dłużej w zależności o rozwoju sytuacji w kraju. Będziemy Państwa informować o ponownym otwarciu. Oczywiście wszystkie opłacone karnety zostaną przedłużone o czas trwania przerwy. Prosimy o wyrozumiałość :)
Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z basenu do niedzieli. Do 15 marca basen wraz z saunami czynny normalnie w godzinach od 6:30 do 22:00 - przypominamy o dezynfekcji zarówno rąk jak i nóg oraz ograniczeniu kontaktu z innym osobami przebywającymi w szatniach czy pod natryskami.
Również gorąca prośba od obsługi kas - prosimy, by nie opierać się o blaty i ograniczyć do minimum kontakt z obsługą.

12.03.2020
KOMUNIKAT
11.03.2020
UWAGA! BASEN OTWARTY dla klientów indywidualnych
UWAGA!!! Zarząd Jarocin Sport informuje: Od dnia 12 marca 2020 roku Zarząd Jarocin Sport odwołuje WSZYSTKIE zajęcia grupowe organizowane przez Spółkę JS odbywające się w Aquaparku. Aquapark pozostaje OTWARTY dla klientów indywidualnych Proszę jednak pamiętać, iż sytuacja dynamicznie się zmienia, także w każdej chwili może nastąpić zmiana decyzji. Jarocin Sport jest w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną i na chwilę obecną zarówno SANEPID jak i Ministerstwo Zdrowia nie podjęło decyzji o zamknięciu basenów.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »|

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.