WODNY ŚWIAT

  Pływanie niemowląt - Nauka pływania dzieci i młodzieży

Pływanie niemowląt można rozpocząć już od 3 miesiąca życia. Podział na grupy wiekowe, pozwoli na dostosowanie ćwiczeń do rozwoju dziecka. Od początku do końca zajęcia organizowane są przez wyszkoloną kadrę, która oprócz opieki zapewnia zabawki i sprzęt gwarantujące atrakcyjność zabaw w wodzie. Zajęcia są wyjątkowo udaną formą aktywnego spędzenia wolnego czasu z maluszkiem i budują szczególny rodzaj więzi rodzic-dziecko. Bawimy się i uczymy z naszymi dziećmi. Już od dawna wiadomo o prozdrowotnym wpływie ćwiczeń w wodzie. Zwiększa się odporność na infekcje, a u dzieci z problemami psychomotorycznymi powoduje rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia.

Koordynatorem programu zajęć Wodny świat jest Aneta Matela - Sewiło, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, członkini Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt.

Zajecia odbywają się w poniedziałki, piątki, soboty oraz niedziele  - wymagają wcześniejszego dokonania rezerwacji. Sczegółowe informacje oraz zapisy: tel. 606 929 789, www.wodny-swiat.info

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.