WODNY ŚWIAT

 Pływanie niemowląt - Nauka pływania dzieci i młodzieży

Pływanie niemowląt można rozpocząć już od 3 miesiąca życia. Podział na grupy wiekowe, pozwoli na dostosowanie ćwiczeń do rozwoju dziecka. Od początku do końca zajęcia organizowane są przez wyszkoloną kadrę, która oprócz opieki zapewnia zabawki i sprzęt gwarantujące atrakcyjność zabaw w wodzie. Zajęcia są wyjątkowo udaną formą aktywnego spędzenia wolnego czasu z maluszkiem i budują szczególny rodzaj więzi rodzic-dziecko. Bawimy się i uczymy z naszymi dziećmi. Już od dawna wiadomo o prozdrowotnym wpływie ćwiczeń w wodzie. Zwiększa się odporność na infekcje, a u dzieci z problemami psychomotorycznymi powoduje rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia.

Zajęcia prowadzone są przez kadrę instruktorów Jarocin Sport, a koordynatorem projektu jest pani Aneta Matela - Sewiło - członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt.

Zajecia odbywają się w poniedziałki, piątki, soboty oraz w niedziele  - wymagają wcześniejszego dokonania rezerwacji.

Sczegółowe informacje oraz zapisy:

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, piątki, soboty oraz niedziele  - wymagają wcześniejszego dokonania rezerwacji. Szczegółowe informacje oraz zapisy: tel. 606 929 789,

Zapraszamy na stronę facebookową Wodnego Świata, tam znajdą Państwo galerię zdjęć oraz relacje
z programu zajęć https://www.facebook.com/wodnyswiat/

 

CENNIK:

  • karnet: zajęcia z oswajania dla niemowląt i dzieci do 4 r. życia (płatność z góry za ilość zajęć w miesiącu, umowa) 34,00 zł x ilość zajęć w miesiącu/osoba - pływanie niemowląt i zajęcia dla dzieci do 4 lat na basenie rekreacyjnym. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka i jednego rodzica oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
  • karnet: zajęcia z nauki pływania dla dzieci od 4 roku życia (płatność z góry za ilość zajęć w miesiącu) 33,00 zł x ilość zajęć w miesiącu/osoba - nauka pływania od 4 lat i doskonalenie pływania. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
  • karnet: trening pływacji 20,00 zł x ilość zajęć w miesiącu/osoba - trening pływacki. Trening pływacki odbywa się w dwa razy w tygodniu. W przypadku treningu pływackiego grupa nie może liczyć mniej niż 5 uczestników. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
  • Wejście jednorazowe - 45,00 zł/osoba. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka i jednego rodzica oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
  • Lekcja indywidualna z instruktorem pływania - 50,00 zł/osoba. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka i jednego rodzica oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
  • Wstęp dla osób towarzyszących - 10,00 zł/105 minut

UWAGA!

Do karnetu występuje możliwość zakupienia maksymalnie dwóch promocyjnych biletów wstępu dla osób towarzyszących  na czas 105 minut.

Dodatkowe informacje:

 

  • na zajęciach z oswajania każde dziecko powinno mieć na sobie pieluszkę. Pieluszki dostępne są w recepcji Aquaparku - 3,00 zł/pieluszka (wg wagi dziecka)

Aby uzyskać ceny promocyjne (33,00 zł/zajęcia czy 34,00 zł/zajęcia) trzeba podpisać umowę z Jarocin Sport na korzystanie z usługi nauki pływania w ramach programu Wodny Świat. Dodatkowo, jeśli chcieliby Państwo zapisać więcej niż jedno dziecko, to przy dwóch dzieciach (dwóch osobnych umowach) zniżka na drugie dziecko 5% a przy trójce dzieci i więcej - zniżka 10% na trzecie i kolejne dziecko.

UWAGA!

Zniżki nie łączą się ze sobą!

Poniżej zapraszamy do pobrania nowej umowy oraz regulaminu Wodnego Świata na sezon 2018/2019

 Dokumenty do pobrania na sezon 2018/2019

GRAFIK zajęć Wodnego Świata na sezon 2018/2019

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.