Oferty specjalne

  Oswajanie niemowląt z wodą

Oswajanie z wodą można rozpocząć już od 3 miesiąca życia. Podział na grupy wiekowe, pozwoli na dostosowanie ćwiczeń do rozwoju dziecka. Od początku do końca zajęcia organizowane są przez wyszkoloną kadrę, która oprócz opieki zapewnia zabawki i sprzęt gwarantujące atrakcyjność zabaw w wodzie. Zajęcia są wyjątkowo udaną formą aktywnego spędzenia wolnego czasu z maluszkiem i budują szczególny rodzaj więzi rodzic-dziecko. Bawimy się i uczymy z naszymi dziećmi. Już od dawna wiadomo o prozdrowotnym wpływie ćwiczeń w wodzie. Zwiększa się odporność na infekcje, a u dzieci z problemami psychomotorycznymi powoduje rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia.

Zajęcia prowadzone będą przez panią Anetę Matela - Sewiło, absolwentkę Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, członka Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt.

Zajecia odbywają się w poniedziałki, piątki, soboty oraz niedziele  - wymagają wcześniejszego dokonania rezerwacji. Sczegółowe informacje oraz zapisy: tel. 606 929 789, www.wodny-swiat.info

 

 

 

Umowy, Regulaminy i grafik na nowy sezon 2017/2018 można [pobrać tutaj]

 

Karta Dużej Rodziny honorowana w Aquaparku

Miło nam poinformować, że z dniem 1 kwietnia 2016 roku dołączyliśmy do akcji wspierającej Duże Rodziny. Aquapark Jarocin honoruje Kartę Dużej Rodziny. W ofercie posiadamy tańsze bilety jednorazowe oraz karnety miesięczne dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Szczegółowe informacje w recepcji Aquaparku lub telefonicznie pod numerami 62 747 31 04 wew. 254 lub 502 215 762.

 

Aquaaerobik

Trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących, zapobiega stresom, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Ta forma aktywności fizycznej mająca już wiele zwolenniczek, adresowana jest do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej. Ważny jest fakt, iż aerobic we wodzie nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ, cały czas ćwiczy się w styczności z podłożem.

Podczas aqua aerobiku odciążony jest cały układ kostno-stawowy, z tego względu ta forma ruchu polecana jest również osobom, które chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają problemy z kręgosłupem i stawami oraz paniom w ciąży. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Zajecia odbywają się w każdą środę o godzinie 19.30. Koszt jednorazowych zajęć: 16,00 zł. Szczegółowe informacje: 503 190 790. Pierwsze zajęcia w nowym sezonie odbęda się w dniu 6 września 2017 roku (środa).

 

Nauka i doskonalenie pływania

Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się nauka pływania dla dzieci i dorosłych, korekcja wad postawy dla dzieci i młodzieży, zajęcia indywidualne i w grupach, możliwość zdobycia karty pływackiej oraz zdobycia tytułu ratownika młodszego i wodnego, a także patentów.

Informacje oraz zapisy na zajęcia u instruktorów nauki pływania:

Marcin Zwierzyński tel. 695 600 192

Grażyna Chrzempa tel. 602 734 559

Jacek Nowakowski tel. 512 331 238

Patryk Bierła tel. 517 478 967

Szymon Pecyna tel. 693 725 204

Anna Szarańska tel. 724 493 790

Oskar Kaźmierczak tel. 724 570 372

Zapisy na zajęcia dokonuje również recepcja Aquaparku pod numerem tel. 62 747 31 04 wew.254 lub 502 215 762.

 

Kurs nauki nurkowania

Dla wszystkich szukających nowych wrażeń oraz wrażliwych na piękno podwodnego świata. Po kursie uczestnicy otrzymają międzynarodowe certyfikaty, uprawniające do nurkowania na całym świecie. Centrum nurkowe DIVER24 prowadzące działalność na terenie Polski i poza jej granicami, działające w zakresie sportów wodnych, wypoczynku i rekreacji oferuje najwyższej jakości sprzęt oraz kadrę instruktorów gotową do podjęcia wyzwania, którego owocem jest zadowolenie klienta. DIVER24 zapewnia szkolenie na profesjonalnym poziomie, szkoląc w największych i najlepszych federacjach nurkowych /PADI, IANTD, CMAS, SSI, DAN/.

Organizacja przyjęć urodzinowych dla najmłodszych!

Zapewniamy niepowtarzalną, bezpieczną zabawę pod okiem animatora, który będzie organizatorem zabaw na hali basenowej oraz pyszne menu – zgodne z upodobaniami najmłodszych. Gwarantujemy uśmiech na twarzy małego jubilata oraz jego gości! 
Za 3 godzinny pobyt rodzic płaci 27 zł od dziecka przy grupie do 10 osób lub 22 zł/dziecko w grupie powyżej 10 osób. W cenę wliczone jest korzystanie z wszystkich atrakcji pod opieką animatora, który organizuje dzieciom konkursy i zabawy. Za dodatkową opłatą można zapewnić uczestnikom przyjęcia poczęstunek wraz z napojami w specjalnie przygotowanej i udekorowanej „mokrej” części Aquabaru. Dzieci są zachwycone, a w domu panuje spokój i porządek!

Szczegółowe informacje oraz rezerwacje terminów pod numerem telefonu: 62 747 31 04 wew. 253 lub 509625690.

Pomysł na prezent

Jeśli chcesz komuś zrobić oryginalny prezent, podarować wspaniały relaks oraz niepowtarzalną zabawę, idealną propozycją będzie bilet wstępu na teren aquaparku. Dla bardziej wymagających istnieje możliwość połączenia atrakcji wodnych z zabiegami kosmetycznymi NOELE.

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.