WODNY ŚWIAT

 Pływanie niemowląt - Nauka pływania dzieci i młodzieży

Wznowienie działalności Szkółki Wodny Świat

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że od 31 lipca br. wznawiamy działalność zajęć Wodnego świata w zakresie pływania niemowląt, nauki pływania od lat 4 i treningu pływackiego  / doskonalenia pływania.

Klienci, którzy mają podpisaną umowę na zajęcia zobligowani są podpisać aneks do Umowy wprowadzający nowy Regulamin Zajęć w związku z COVID-19 i uruchomieniem nowej aplikacji obsługującej zajęcia oraz zaakceptować zmianę terminu obowiązywania umowy z wydłużeniem do dnia 31 sierpnia 2020r.

Dokumenty do pobrania

GRAFIK ZAJĘĆ NA VIII 2020

 Grafik zajęć nowy sezon 2020 2021

Klienci, którzy planują dopiero zapisać się na zajęcia muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny po linkiem: https://zapisy.activenow.pl/wodnyswiatzapisy/

Instrukcja skrócona [Pobierz]

 Zanim zarejestrujecie się do ACIVENOW, poświęćcie chwilę czasu na zapoznanie się z regulaminem  i instrukcją aplikacji https://help.activenow.io/knowledgebase_category/client-panel/

 KLIENCI NOWI  wypełniają FORMULARZ REJESTRACYJNY
https://zapisy.activenow.pl/wodnyswiatzapisy/

 • należy wybrać PREFEROWANĄ LOKALIZACJĘ, czyli basen rekreacyjny lub basen sportowy
 • PREFEROWANY TYP ZAJĘĆ, czyli rodzaj grupy
 • Imię, nazwisko, data urodzenia DZIECKA
 • Dane rodzica
 • akceptacja regulaminu, zgody na przetwarzanie danych etc.

Na maila otrzymacie zaproszenie, należy wejść w linka i potwierdzić, dzięki temu będziecie mieli dostępne dodatkowe funkcje np. odwołanie obecności.

Odwołanie obecności możliwe 24H przed datą zajęć, link do instrukcji:

 https://help.activenow.io/knowledgebase/jak-odwolac-zajecia-jako-klient-szkoly

Baza wiedzy - Przewodnik

https://help.activenow.io/knowledgebase_category/client-panel/?fbclid=IwAR0Cp3wX4zFRAqb5XU8iUhXuaEc6BfK8Z94gfphCzwOkiafeUklcM0se1no

Płatnośći za zajęcia będą realizowane wyłącznie za pośrednictwem płatności on-line.

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że niebawem widzimy się na zajęciach!

 

 

 

Pływanie niemowląt można rozpocząć już od 3 miesiąca życia. Podział na grupy wiekowe, pozwoli na dostosowanie ćwiczeń do rozwoju dziecka. Od początku do końca zajęcia organizowane są przez wyszkoloną kadrę, która oprócz opieki zapewnia zabawki i sprzęt gwarantujące atrakcyjność zabaw
w wodzie. Zajęcia są wyjątkowo udaną formą aktywnego spędzenia wolnego czasu z maluszkiem i budują szczególny rodzaj więzi rodzic-dziecko. Bawimy się i uczymy z naszymi dziećmi. Już od dawna wiadomo
o prozdrowotnym wpływie ćwiczeń w wodzie. Zwiększa się odporność na infekcje, a u dzieci z problemami psychomotorycznymi powoduje rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia.

Zajęcia prowadzone są przez kadrę instruktorów Jarocin Sport, a koordynatorem projektu jest pani Aneta Matela - Sewiło - członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt.

 

Zajecia odbywają się w poniedziałki, piątki, soboty oraz w niedziele  - wymagają wcześniejszego dokonania rezerwacji.

 

Sczegółowe informacje oraz zapisy:

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, piątki, soboty oraz niedziele  - wymagają wcześniejszego dokonania rezerwacji. Szczegółowe informacje oraz zapisy: tel. 606 929 789,

Zapraszamy na stronę facebookową Wodnego Świata, tam znajdą Państwo galerię zdjęć oraz relacje
z programu zajęć https://www.facebook.com/wodnyswiat/

CENNIK:

 

 • karnet: zajęcia z oswajania dla niemowląt i dzieci do 4 r. życia (płatność z góry za ilość zajęć
  w miesiącu, umowa) 35,00 zł x ilość zajęć w miesiącu/osoba - pływanie niemowląt i zajęcia dla dzieci do 4 lat na basenie rekreacyjnym. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka
  i jednego rodzica oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
 • karnet: zajęcia z nauki pływania dla dzieci od 4 roku życia (płatność z góry za ilość zajęć w miesiącu) 34,00 zł x ilość zajęć w miesiącu/osoba - nauka pływania w grupach 4-5 "p" i "z", 5-6l "p" i "z" oraz 6-7l "p" i "z". Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
 • karnet: Nauka pływania* 8+ doskonalenie I, II, III stopnia oraz trening pływacki 25,00 zł x ilość zajęć w miesiącu/osoba - trening pływacki. Dla dzieci uczestniczących w zajęciach 2 x w tyg. 20,00 zł. W przypadku treningu pływackiego grupa nie może liczyć mniej niż 5 uczestników. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku) * Dzięki współpracy z Fundacją Animacji Społeczno - Ekonomicznych w Jarocinie program nauki pływania (dla grup NP 8+, doskonalenie I, II, III stopnia, trening pływacki) został dofinansowany ze środków z Gminy Jarocin w ramach programu Trening pływacki dzieci i młodzieży
 • Wejście jednorazowe - 50,00 zł / osoba. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka i jednego rodzica oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
 • lekcja indywidualna z instruktorem pływania - 50,00 zł / osoba. Cena obejmuje zajęcia, bilet wstępu dla dziecka i jednego rodzica oraz czas 105 min. (45 min. zajęć + 60 min. do wykorzystania na aquaparku)
 • Wstęp dla osób towarzyszących - 10,00 zł / 105 minut

UWAGA!

 

Do karnetu występuje możliwość zakupienia maksymalnie dwóch promocyjnych biletów wstępu dla osób towarzyszących  na czas 105 minut.

Dodatkowe informacje:

 • na zajęciach z oswajania każde dziecko powinno mieć na sobie pieluszkę. Pieluszki dostępne są w recepcji Aquaparku - 4,00 zł/pieluszka (wg wagi dziecka)

Aby uzyskać ceny promocyjne (35,00 zł/zajęcia czy 34,00 zł/zajęcia) trzeba podpisać umowę z Jarocin Sport na korzystanie z usługi nauki pływania w ramach programu Wodny Świat. Dodatkowo, jeśli chcieliby Państwo zapisać więcej niż jedno dziecko, to przy dwóch dzieciach (dwóch osobnych umowach) zniżka na drugie dziecko 5% a przy trójce dzieci i więcej - zniżka 10% na trzecie i kolejne dziecko.

UWAGA!

Zniżki nie łączą się ze sobą!

Poniżej zapraszamy do pobrania nowej umowy oraz regulaminu Wodnego Świata na sezon 2019/2020

 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.