Aktualności

01.08.2020
OTWIERAMY SAUNY!
!!! UWAGA !!! Od 5 sierpnia otwieramy sauny. Godziny otwarcia jak zawsze: od poniedziałku do piątku od 14:00 do 22:00, w piątek od 12:00 do 22:00, sobota od 9:00 i w niedzielę od 8:30. Zapraszamy. Prosimy zapoznać się z zaleceniami dot. saun, które zostaną umieszczone przed drzwiami sauny.
28.07.2020
Wznowienie działalności Szkółki Wodnego Świata

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że od 31 lipca br. wznawiamy działalność zajęć Wodnego świata w zakresie pływania niemowląt, nauki pływania od lat 4 i treningu pływackiego  / doskonalenia pływania.

Klienci, którzy mają podpisaną umowę na zajęcia zobligowani są podpisać aneks do Umowy wprowadzający nowy Regulamin Zajęć w związku z COVID-19 i uruchomieniem nowej aplikacji obsługującej zajęcia oraz zaakceptować zmianę terminu obowiązywania umowy z wydłużeniem do dnia 31 sierpnia 2020r.

Dokumenty do pobrania

Klienci, którzy planują dopiero zapisać się na zajęcia muszą wypełnić formulkarz zgłoszeniowy dostępny po linkiem:

 

https://zapisy.activenow.pl/wodnyswiatzapisy/

Baza wiedzy - przewodnik

https://help.activenow.io/knowledgebase_category/client-panel/?fbclid=IwAR0Cp3wX4zFRAqb5XU8iUhXuaEc6BfK8Z94gfphCzwOkiafeUklcM0se1no

 

Płatnośći za zajęcia będą realizowane wyłącznie za pośrednictwem płatności on-line.

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że niebawem widzimy się na zajęciach!

 

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.