Oferty specjalne

Oswajanie niemowląt z wodą

Oswajanie z wodą można rozpocząć już od 3 miesiąca życia. Podział na grupy wiekowe, pozwoli na dostosowanie ćwiczeń do rozwoju dziecka. Od początku do końca zajęcia organizowane są przez wyszkoloną kadrę, która oprócz opieki zapewnia zabawki i sprzęt gwarantujące atrakcyjność zabaw w wodzie. Zajęcia są wyjątkowo udaną formą aktywnego spędzenia wolnego czasu z maluszkiem i budują szczególny rodzaj więzi rodzic-dziecko. Bawimy się i uczymy z naszymi dziećmi. Już od dawna wiadomo o prozdrowotnym wpływie ćwiczeń w wodzie. Zwiększa się odporność na infekcje, a u dzieci z problemami psychomotorycznymi powoduje rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia.

Zajęcia prowadzone będą przez panią Anetę Matela, absolwentkę Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, członka Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt.

Zajecia odbywają się w poniedziałki, niedziele oraz soboty - wymagają wcześniejszego dokonania rezerwacji. Sczegółowe informacje oraz zapisy: tel. 606 929 789, www.wodny-swiat.info

Grafik zajęć WRZESIEŃ 2014 / CZERWIEC 2015

 

 

"Z" - grupa zaawansowana, dzieci kontynuujące kurs

"p" - dzieci, które wcześniej nie uczestniczyły w zajęciach. Przed zapisaniem się prosimy o kontakt: 606 929 789

 

Aby pobrać aktualną treść Regulaminu zajęć Wodny Świat, umowę na świadczenie usługi oraz regulamin Aquaparku w Jarocinie proszę kliknąć [pobierz

 

Happy Hours

W ramach ogólnopolskiego programu Pływalnia Przyjazna Maluchom "Pływajcie zdrowo" zapraszamy na Happy Hours! W ramach akcji dwie mamy z dwójką dzieci w wieku od 3 miesięcy do 3 lat korzystają z atrakcji wodnych Aquaparku płacąc tylko za jeden bilet! Zapraszamy w każdą niedzielę w godzinach 11.00 - 15.00 oraz w każdy wtorek od 15.00 do 17.00. Wejście do Aquaparku za okazaniem pieluszki Huggies Little Swimmers!

 

Aquaaerobik

Trening w wodzie, który wpływa na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni, wysmuklenie sylwetki, poprawia krążenie i oddychanie, a także pozytywnie wpływa na kondycję ćwiczących, zapobiega stresom, opóźnia wystąpienie zmęczenia, wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia oraz daje niesamowitą satysfakcję. Ta forma aktywności fizycznej mająca już wiele zwolenniczek, adresowana jest do osób w różnym wieku oraz o różnym poziomie sprawności fizycznej. Ważny jest fakt, iż aerobic we wodzie nie wymaga umiejętności pływania, ponieważ, cały czas ćwiczy się w styczności z podłożem.

Podczas aqua aerobiku odciążony jest cały układ kostno-stawowy, z tego względu ta forma ruchu polecana jest również osobom, które chorują na osteoporozę, cierpią na nadciśnienie tętnicze lub mają problemy z kręgosłupem i stawami oraz paniom w ciąży. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Zajecia odbywają się w każdą środę o godzinie 19.30 oraz 20.30. Koszt jednorazowych zajęć: 16,00 zł. Szczegółowe informacje: 503 190 790. Pierwsze zajęcia w nowym sezonie odbęda się w dniu 3 września 2014 roku (środa).

 

Nauka i doskonalenie pływania

Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się nauka pływania dla dzieci i dorosłych, korekcja wad postawy dla dzieci i młodzieży, zajęcia indywidualne i w grupach, możliwość zdobycia karty pływackiej oraz zdobycia tytułu ratownika młodszego i wodnego, a także patentów.

Informacje oraz zapisy na zajęcia pod numerem telefonu: 695 600 192

Kurs nauki nurkowania

Dla wszystkich szukających nowych wrażeń oraz wrażliwych na piękno podwodnego świata. Po kursie uczestnicy otrzymają międzynarodowe certyfikaty, uprawniające do nurkowania na całym świecie. Centrum nurkowe DIVER24 prowadzące działalność na terenie Polski i poza jej granicami, działające w zakresie sportów wodnych, wypoczynku i rekreacji oferuje najwyższej jakości sprzęt oraz kadrę instruktorów gotową do podjęcia wyzwania, którego owocem jest zadowolenie klienta. DIVER24 zapewnia szkolenie na profesjonalnym poziomie, szkoląc w największych i najlepszych federacjach nurkowych /PADI, IANTD, CMAS, SSI, DAN/.

Organizacja przyjęć urodzinowych dla najmłodszych!

Zapewniamy niepowtarzalną, bezpieczną zabawę pod okiem animatora, który będzie organizatorem zabaw na hali basenowej oraz pyszne menu – zgodne z upodobaniami najmłodszych. Gwarantujemy uśmiech na twarzy małego jubilata oraz jego gości! 
Za 3 godzinny pobyt rodzic płaci 27 zł od dziecka przy grupie do 10 osób lub 22 zł/dziecko w grupie powyżej 10 osób. W cenę wliczone jest korzystanie z wszystkich atrakcji pod opieką animatora, który organizuje dzieciom konkursy i zabawy. Za dodatkową opłatą (5-10 zł od dziecka) można zapewnić uczestnikom przyjęcia poczęstunek wraz z napojami w specjalnie przygotowanej i udekorowanej „mokrej” części Aquabaru. Dzieci są zachwycone, a w domu panuje spokój i porządek!

Szczegółowe informacje oraz rezerwacje terminów pod numerem telefonu: 62 747 31 04 wew. 253

Pomysł na prezent

Jeśli chcesz komuś zrobić oryginalny prezent, podarować wspaniały relaks oraz niepowtarzalną zabawę, idealną propozycją będzie bilet wstępu na teren aquaparku. Dla bardziej wymagających istnieje możliwość połączenia atrakcji wodnych z zabiegami kosmetycznymi NOELE.

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.